Új hozzászólás Aktív témák

  • madgie

    titán

    válasz _Babilon #30567 üzenetére

    BC2-höz képest hol jobb, hol nem. A regenerálódó járműveket nem csípem benne, BC2-ben jobban kellett vigyázni a tankra, helire. Egyébként először Disabled-re lövöd a járművet, olyankor ég, nem tud rendesen mozogni és persze ne mis regenerálódik. Sajnos ennek a hátulütője, hogy simán kipattannak belőle még a robbanás előtt. Nagy előnye viszont a Jet megléte, én legalábbis nagyon szeretek repcsizni. A rombolási modell elvileg továbbfejlesztett, gyakorlatilag nekem a Bc2 szabadabbnak tűnt, a BF3-ban a közfalak alig rombolhatóak, vagyis inkább csak ott ,aho la készítők elképzelték. a Back to Karkand-os (DLC) pályákon már fejlettebb a rombolhatóság, de azok meg barmi nagyok (nekem nem baj).

    Egyébként a BC2-ben talán csak a havas kis pályán volt CoD-os darálás, a BF3-ban a Metro nagyon ilyen, de például a Seine Crossing is elég csihi-puhi (viszont vannak nagyon jó és nagy járműves pályák is). Összességében nem rossz a BF3, sőt, viszont én még a BC2-vel se nagyon bírok konzolon, halálra idegesít a gamepad-es irányítás :)

Új hozzászólás Aktív témák