Új hozzászólás Aktív témák

  • CocooN-z

    őstag

    Mai Story:

    Kis Naiv CocooN-z bemegy a Sony-ba remélvén tudnak a kicsi lelkén segíteni, és megnyugtatják hogy hogyan is néz ki egy Eredeti Dualshock 3, miről lehet felismerni a csúnya gonosz, rosszindulatú Hamisat!!!

    (spoiler)
    Ez a rövidke történet NEM erről fog szólni....

    CocooN-z:
    -Jónapot! Tudna egy kicsit segíteni?

    Sony értékesítő
    -Szép jónapot!!! Természetesen!

    -Azzal a Problémával szembesültem, hogy elég sok helyen kapni elég "Jó" minőségű hamis DS3 kontrollereket. A Kérdésem az volna, miről ismerhetem meg a hamisat/erdetit, mire figyeljek oda, szerintem jobb helyen nem is kérdezhetem! :)

    -Nézze, most adtuk el az utolsót, ezt nem tudjuk kideríteni. (??????? :) )

    -Azért gondolom vannak bizonyos dolgok amire érdemes odafigyelni, pl. gyakori "Manette" felirattal ellátottak, ill. elcsúszott Start/Select feliratok a gombokhoz képest, sok helyen hallani, még a ledek elrendezése sem pontos. Megmutatnám neten ezt a bizonyos Piros dobozos DS3-at! (-közbevág: PIROS???)

    **GOOGLE: PS3 DS3 Manette SZÖRCS és nézünk nagyokat**???? :D

    *Ezután elrohant szóhang nélkül TV-t értékesíteni* ??? :DD

    (Visszajön) - Nézze nincs jobb megoldás, minthogy márkahű boltban vegye meg!

    -Oké...Köszönöm a Segítségét és a Türelmét, egyéb útravaló?

    -Ha behoz egyet össze tudjuk hasonlítani őket!

    -Köszönöm!

    -Nincs mit, Viszlát.

    -.............

    The End.

    Előtörténet: 3,5 évig dolgoztam Értékesítőként/Szoftverfelelősként egy MÁRKAHŰ Multicégnél, legalább ha annyit kinyögött volna, h mi az Aktuális EAN kódja, vagy valami update-d dolgot erről de nem!!! Az ember ált. szolgáltatás területen, vagy olyan helyen dolgozik, ahol emberekkel kommunikál, és RENGETEG múlik azon h hogyan is állnak a másikhoz, mert jólesik! Én meg vagyok olyan naiv h ezt viszont elvárom, de NEM, TOVÁBBRA IS "NEM" az a szó amivel találkozom.

    Ennyi gondoltam megosztom veletek!

    üdv (Nem tom Off Topic-e)

    [ Szerkesztve ]

    BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

Új hozzászólás Aktív témák