Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dokar

    addikt

    válasz bome #19215 üzenetére

    sztem ez a CTF elég komolytalan dolog, semmi köze az autóversenyzéshez. ez a mód csak lehúzza a játékot. inkább a dragot kéne fejleszteniük és a driftet.

    extra - SEXRay

  • PaJa1

    őstag

    válasz bome #19215 üzenetére

    Írom a válaszaim szépen sorban ;)
    Figyelem, hosszú!...eléggé? nagyon? kicsit? döntse el mindenki, nem volt kedvem 11 HSZel elárasztani az oldalt... nem is lettek volna egy lapon :(
    Elkészül kb 30 perc alatt.. élvezzétek...amíg alszok egyet a kádban lesz min rágódnotok ;]

    (#19211) Creative997,
    Az Hello Kitty ONLINE ;] nem új... megy már egy ideje. Egyből beugrott az 1ik HK kedvelő volt oszttársam. be is linkelem neki...Az itteni(PTs) lányok tetszését vajon elnyerni :F

    (#19215) bome,
    Nekem elég sok mindenre van jogsim ;) de ennek nem sok köze van a mondani valómhoz.

    Autónál ha így rángatnád a kormányt, akkor az autó nem így viselkedne:
    1, nem tudod ilyen gyorsan tekerni a kormányt
    2, ha mégis qrvagyorsan tekernéd akkor előbb csúszni fog a kerék nem pedig tapadni normál körülmények között

    CTFet lehet rendesen is játszani, úgy mintha tényleg autóval mennél és nem kéne így ilyen hülyén cikcakkozni vele mint valami ovis a matchboxéval! Én CTFben(és mindenhol máshol) autót vezetek nem játékszert. Undorodom a mecsboksz júzerektől...
    Felfoghatjátok ezt úgy is hogy béna vagyok CTFhez, ha így van akkor kérdem én, ki szeret úgy versenyezni hogy semmi esélye? Ezért marad a saját szintjén és ott versenyzik, a jobbaktól tanul és fejlődik ezután már a jobbakkal is játszik mert van esélye azok ellen is.

    Mi van a semi auto váltóval?

    A kockás szóhasználatot úgy értettem hogy CTF megszállott(lásd HWk), mint dokar a TAval.

    CTFben trükközhetsz, az arról szól, de azt is lehet normálisan, pl egy erőseb kézifékes kanyar, nitrós kigyorsítás, meglepő tolatások, rövidített ugrások, nem várt fékezések...stb
    Ezek alkalmi trükkök nem állandóan csinálod mint a kormányrángatást.

    Sim VS, Driftben, TAban, Dragben nincs trükközés! Ott vagy tudsz vezetni(csapatban) vagy nem, ismered e a pályát és az autódat vagy nem.

    (#19216) dokar,
    Jó a CTF, lehet élvezni ha találsz megfelelő szobát megfelelő játákosokkal.

    (#19218) bome,
    TA húzza le a játék színvonalát (nem is kicsit)
    Nagyon tévedsz! TA remek játékmód, nem véletlenül itt találod a játékosok kb 1/3-t. Nem is beszélve a TA fanatikusokról. Én is nagyon sokat TAztam mikor kezdtem, aztán 1 év kihagyás után most megint viszonylag sokat karikázok Sunbayen.

    A Drag móddal tényleg kellene kezdeni valamit... Nem tudom miért hiányzott ez annyira sok embernek, aztán senki se játszik vele.

    (#19222) dokar,
    egyébként jó lenne, ha TA-ban a gumifogyasztást is bekalkulálnák.
    várd ki a végét ;) nem te vagy az egyetlen aki fejlesztené a TAt :)

    (#19224) bome,
    A Paja nem arra gondolt szerintem, hogy ész nélkül rángatják a kormányt hanem hogy nem életszerű mikor ide-oda rángatja valaki a kormányt, és ez nem ugyanaz.
    Tudom hogy tükörből vezetitek az autót, de a kezdeti rángatás ész nélkül megy... amikor közel kerül a támadó akkor kell elgondolkozni hogy hogyan is kerüljek én mögé, a kapuhoz közelebb úgy hogy előnnyel induljak meg.

    Na további jó fórumozást, én nem szándékozom fórumozni egy darabig!
    Jó hosszú szünet volt :DDD

    (#19225) [HUN]-Kisa,
    bome-t ki akarja le köcsögözni? Téged mikor hívtunk népművészeti cserépedénynek?
    Azért mert bome megvédi LOGIKUSAN az álláspontját és kinyilvánítja ÉRTELMESEN a véleményét nem fogjuk szétcincálni hiába vannak itt a farkasok már falkaszámra :D
    Mikor osztottak ki? Mert a te előtted lévő(19224es) HSZben biztosan nem!
    Lökd ki a csipát a szemedből és folytass értelmező olvasást, köszi. ;]

    (#19226) dokar,
    Te kezdted...19216os HSZ ;) szerintem :D
    szólás szabadság van. max jön a "sün" és elvisz.
    csak azt neeee :DD

    (#19227) bome,
    Pajával kulturáltan beszélgettünk!
    Sajnos csak most tudom folytatni a mondókámat, remélem kielégítő mennyiségű szöveget találsz a beszélgetés további folytatására, bár szerintem lassan lezárul :K

    (#19229) bome,
    Itt pont, arra utaltam, hogy a ctf is olyan mint a többi játékmód (pl: simvs, TA), hogy aki igazán szereti a CTF-et mint pl te a TA-t és eléggé gyakorlott már benne, annak automatikusan jön reflexből ez a trükközés.
    Azért azzal a különbséggel, hogy trükközni csak CTFben kell a boldoguláshoz (fentebb már írtam).

    (#19230) SSP33DY,
    A CTF jó vicces játékmód! Paja.. Ha egyszer az a lényege, hogy rángassa a járgányt? Kit érdekel, hogy nem életszerű? Ha nem tudod elkapni, és idegesít.. az nem baj :P ;]
    Na elég a hülyeség!

    A CTF az kormányrángatózósoknak nem vicces hanem véresen komoly mérkőzésekből áll! Legalábbis én nem tudok nevetni rajtuk...
    Mentem már valamelyik HWs ellen, undorító volt amit művelt mégsem véreztem el nagyon, pár száz pont lett a különbség "csak".
    HÜLYESÉGBŐL SOSEM ELÉG :DDD :)) :DDD

    Új item
    Hehehe, vicces... kb olyan mint a nem süllyed el az autód a vízen az új pályán :D

    Lehet, hogy ez bekerül a top 5 leghosszabb PH-PT HSZ közé? Pedig csak 6 óra eseményeire írtam választ, leszámítva a helókittis dolgot..
    Azért ez nem semmi... Van hogy napokon keresztül csak a nyavíkolás, panaszkodás megy...néha még az sem, erre tessék milyen mozgalmas délelőtt és kora délután kerekedett!
    Tetszik ;) Csak győzzem utána olvasni :D Bele se merek gondolni mi lenne ha ez menne végig amikor nyaralok... mi fogadna ha hazaértem...áááá

    [ Szerkesztve ]

    A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Új hozzászólás Aktív témák