Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PaJa1

    őstag

    válasz Ricco_hun #17069 üzenetére

    Melyik játékban nem kell fizetni azért hogy valódi autókkal karikázzál? Mellesleg itt nem kötelező mivel osztanak APt eventeken.

    Elég ha csak odadobod a felhasználóneved, de én azt írtam, hogy én nem csak odalökök egy emailt 1 szóval meg 1 képpel. Hanem kicsit "dolgozott rajta" szagot kölcsönzök neki.

    Az AEG-t nem védem, nekem sem tetszik az amit művel. Bár vannak jó húzások, olyan eventek amit nem érdemes kihagyni, igaz APt kell költeni rajtuk, de sokkal jutányosabban költöd olyankor mint egyébként.

    Jó pár oldallal visszább én is felháborodásom fejeztem ki azzal szemben amit művelnek, nem mindig hoznak jó döntéseket, vagyis olyat ami a játékosoknak nem jó, mert tényleg lehúzás vagy akár átbaxás.

    Ti nem látjátok, de engem dorgálnak azért mert sokat jár a szám és nem mindig a PTt fényezem, vagyis nem az AEGt. A negatív kritikát nem bírják elviselni, valamiért nem látják hogy valamit szarul csinálnak :F

    A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Új hozzászólás Aktív témák