Új hozzászólás Aktív témák

  • PaJa1

    őstag

    válasz Attka85 #22997 üzenetére

    Jönnek a válaszok, szerintem:
    1, Nem wanganon és team driften megyünk, az tuti :) Amelyik pályán már van egy pár kanyar, esetleg lejtő is, az szerintem már megfelel. Persze nem csak 1 fajta pályán lennének a futamok. Ezek a pályák pár nappal, akár 1 héttel a verseny előtt meghírdetésre kerülnek, hogy legyen idő gyakorolni, ismerkedni.
    2, Olyan autókkal, autóosztállyal amilyen a 2 vagy 3 egymással mérkőző csapatnak, az induló csapattagoknak megvan, APs vagy RPs mindegy. APs autó nem egyenlő jobb.
    3. Először szeretném ha csoportmeccsek lennének, ahol a csapatok pontokat gyűjtenek (a csapattagok helyezése alapján) és ez alapján kerülne ki mondjuk a csoportelső és csoportmásodik, a harmadik helyezettek pedig egymással megmérkőzve döntenék el ki jut tovább. Ami ez után lesz azt még nem találtam ki, lehet, hogy sima kiesős rendszer. De itt is szeretném több módban megmérettetni a két szemben álló csapatot, nem lesz egyszerű és rövid sem.
    4. Nevezési díj nincs, csak szabad időt kell áldozni.
    A módok amikben szeretném ha történne ez az esemény:
    Sim - mit szólnátok, hozzá ha a csapatok választanának pályát, 1-1et?
    TA - Rookie, Sunbay 30 kör innixo nélkül. - a fallal vigyázni, nagyon lassít!
    Drift: Conn frenzy nélkül, nehéz pályán. - csak javulna meg az irányítás
    CTF: Shield nélkül. egyszerű pályán. - csak javulna meg az irányítás

    Remélem oszlott a felhőzet :)

    Mazda MR2 -> szerintem a következő autójuk egy Toyota MX5 lesz :DDD
    Japán ez is, japán az is, kit érdekel mi van ráírva :))

    [ Szerkesztve ]

    A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Új hozzászólás Aktív témák