Új hozzászólás Aktív témák

  • bome

    csendes tag

    válasz PaJa1 #19000 üzenetére

    Szívemből szóltál Paja! Képzeljétek előbb vagy bő fél óráig nem találtam CTF-ben cl5-6 vagy akár 7-es szobát. Tele van a játék kezdőkkel, szinte egész nap ez volt a jellemző CTF-ben, ha mégis találtam egy cl5-ös szobát onnan azonnal ki is dobtak amint meglátták a subarum. Írták is hogy no AP car or kick, pedig nem értem nem egyszer vertek már meg fortésok, szerintem nem gyengébb kocsi mint a suby vagy az evo. Komolyan már kezdem unni, hogy minden szobának az a neve hogy NO ez meg no az. Annak idején mikor kezdtem a játékot kis myato wizzel mentünk a bumbalaci55-el a sok panamás ellen és eszünkbe sem jutott loserezni őket, vagy bármit is beszólni. Mindig az járt a fejemben, lesz ez még másképp is ha jó kocsim lesz. De mire elértem a jelenlegi szintem a játékban mindenki csak kickel, és nem is azért mert sportszerűtlen lennék, vagy valami, hanem mert viszonylag sokszor nyerek. Például pont tegnap volt, hogy beléptem a szobába, ahol egy fortés gyerek volt. Írja hogy nice car. Mondom neki thx, erre visszaír, hogy ok, bye, és kidobott a szobából. Az ilyen emberek rontják el a játékélményem. Azt már megszoktam, hogy sosem tudok 10% tapadást használni CTF-ben mert az már alaból kickelést jelent mindenhol no bp szobák vannak, pedig tudtommal azért van a trunk, hogy aki akarja használja, de ez a legkisebb problémám. Ma legalább tuner55-el összehaverkodtam toltunk jó sok ctf-party-t a subarukkal.

    Bocsánat a regényért, de ez most kijött belőlem, amúgy sem szoktam valami sokszor írni a fórumra! :DD

    PT nick: [Hrt.]barca_bome

Új hozzászólás Aktív témák