Új hozzászólás Aktív témák

  • PaJa1

    őstag

    válasz SylarHUN #10054 üzenetére

    Megnéztem, odabax... Kár hogy még mindig lehet valamilyen módon a TA autókat becsalogatni SimVSbe... Régen azért sűrűbben volt ilyen... Remélem Invictusnál csinálnak valamit ezügyben. Amúgy is baj van a TA móddal. Nálam több mint másnál :D

    Tankolás után, bármikor, a közel lévő autókat átlátszónak látom, de ütközünk.
    Nagyon ramaty az autópilot!
    1, ha hátulról hajtok be akkor is bekapcsol,
    2, már az utolsó előtti rublikánál életbe lép, jóval a vonal előtt,
    3, a host helye miért van elszeparálva az összes többitől, miért kellett a pit legelejére tenni, iszonyat nehéz oda beállni, rohadtul nem esik útba, lassabban kell mennie mint a többinek hogy elérje a tankolóhelyét,
    4, aki a leghátsó boxot kapta az is könnyen szívhat, ha kicsit túlcsúszik a zöld mezőjén, akkor jön az autopilot és kiviszi a boxbol, és mehet még 1 kört pedig még nem is tankolt!,
    5, nem ér semmit az autopilot. Így is a játékosok amint a kezükbe kerül az irányítás, bevághatnak a "forgalomba". Ugyanúgy kiüthetik a gyorsabban jövőket mint ezelőtt, mikor még nem volt autopilot.

    Szerintem: Dobjuk a qkába a pilótát, tegyük vissza a többi közé host töltőállomását. Picivel hosszabb ghost kéne pit után, kanyar közepéig kb.

    Építő jellegű próbáltam lenni :) Még jobb játékot szeretnék :))

    A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Új hozzászólás Aktív témák