Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz opr #11879 üzenetére

    "Neked van a fogorvoslas mogottes koltsegeirol infod?"
    Igen, feleségem családjában van fogorvos és fogtechnikus. Már persze elb...ták az életüket, mert a fejenként egy merci, 150nm-es belvárosi lakás a város kellős közepén, a minden nyáron 2 nyaralás, télen búvárkodás, síelés és egyéb nyalánkságok nem volt elég, így kimentek "meggazdagodni" angliába
    Válás, bukta, stb. most külön élnek, mindent elvertek.

    Ők mondták, míg oda jártunk, és mondtuk, legalább a anyagot hadd fizessem ki, hogy az kb 500Ft (volt akkor)

    Igen, ezt egy magán praxisból, ami heti 2 délután és egy állami praxisból hozták ki.

    Amíg én elmegyek, és ma egy fehér tömés 14-20e gyökérszámtól függően, amiből 1000-1500Ft az anyag, a többi max a rendelő bérlés és a 2millás szék amortizációja, és ebből óránként kettő van, és akkor ne beszéljünk a gyökérkezelésről, koronáról, stb
    És a legritkább esetben jön nyugta, addig.....

    Azok a fogorvosi programok a havi gépenkénti 5-10e Ft-jukkal a vicc kategóriába tartoznak. ha megveszem, akkor is 400e Ft. ezen mit lehet gondolkodni?

    Igen, kicsit felkaptam a vizet, mert volt ilyen ügyfelem, a havi 8.000Ft bérleti díjra azt mondta, ebbe fog csődbe menni, és kivásárolta a programot, amiből mai napig tartozik 5600Ft-al, mert össze vissza utal.
    Van 4 edzőterme, a legfelkapottabb ....... edző (nem írom ki, mert felismerhető), TV-ben is volt szereplése, és tudom, kiket készít fel versenyre. Addig sírva röhögök a dumáján, ettől megy csődbe. Ez konkrétan benne felejtődött egy továbbított emailben.

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák