Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz biker #11878 üzenetére

    Altalaban valoban az az ugyfel hozzaallasa, amit leirtal, de szerintem most melle lottel, teljesen normalisan allt hozza a dologhoz, teljesen normalisan kerdezett, es meg csak nem is kezdte el a szokasos bicskanyitogato alkudozast sem.
    Belatja, hogy fogalma nincs a teruletrol, ezert idejott, es teljesen normalisan kerdezett, aztan amikor megkapta az informaciot, amit akart, megkoszonte szepen es meghozta a donteset. Nem szexualizalt fillert, nem kotekedett egy pillanatig sem, ugyhogy szerintem most nagyon melle lottel. Pont, hogy becsulni kene az ilyen ugyfelet, nem nekiesni a kisbaltaval...
    Az, hogy fingja nincs a szoftverfejlesztes mogott allo koltsegekrol, hat... Neked van a fogorvoslas mogottes koltsegeirol infod? Mert nekem pl pont kurvara nincs, de hasonlo esetben, ha megkerdeznem valahol, hogy mennyibe faj egy rendelo, orulnek neki, ha nem azt a valaszt kapnam, hogy csak fizess a fogert es kussolva jatszodj a sarokban.

    Szoval, ez most egy "Torghelle, szep loves, bedobas" volt. Persze, csak szerintem... :U

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák