Új hozzászólás Aktív témák

  • Midas 22

    csendes tag

    Hello mindenki!

    Problémám akadt itt egy dvd-íróval... Haverom tegnap vett egy Nec 7173as írót és hozzám hozta, hogy próbáljam ki. 5 dvd-t írtam meg eddig és ebből hármat elrontott. Illetve nem is tudom, hogy elrontotta-e... A tünetek a következők: megírom a dvd-t, visszaellenőrzi a nero, és azt mondja, minden ok. Viszont mikor megnézem, hogy mi van a dvd-n, nem lát rajta semmit se. A vicc az, hogy a CDSpeed-del is le tudom ellenőrizni, kiírja nekem, hogy mennyi hely foglalt a lemezen, de akkor se lát rajta semmit sem, sem a total commander, sem a sajátgép. Egy fujifilm DVD-R 16x-et és két TDK DVD-R 16x-eset írtam rendre 8x, 4x és 16x-es sebességekkel, szóval nem tudom, mi lehet a gond, a sebesség biztos nem... Írtam még ezen kívül egy másik tdk-t, meg egy verbatimot is, azokat visszaolvasta rendesen. A dvd-ket a másik dvd-olvasóm sem tudja természetesen beolvasni (Lite-On SOHW 1653s). Hozzátartozik a történethez, hogy a gépben a táp nem tartozik a legstabilabbak közé, de ez nem zavarta az előző tulaj dvd-íróját, meg az én Lite-Onomat se... Szóval nem tudom, mi lehet a probléma, mindenesetre még él a 3 napos visszavásárlási gari, de azért ha valaki esetleg tudna segíteni, azt megköszönném

Új hozzászólás Aktív témák