Új hozzászólás Aktív témák

  • Archttila

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz janos666 #448 üzenetére

    bocs, hogy fejből rosszul emlékeztem, hogy pontosan mekkora kocka felbontások érhetők el CM-ben

    Ugyan már, ez az én lámaságom :K (egyértelmű volt elsőre is, csak kellett a megerősítés) :D

    Ha sok pontot megmérsz a 3DLUT-hoz (pl. 17-es fixed grid), akkor teljesen ki is hagyhatod az 1DLUT-ot (elsősorban bennhagyhatod a gyárit, vagy esetleg egy reset-eltet)

    Ez nagyon érdekesen hangzik, ki fogom próbálni! Egy SM WB + Fixed Grid 17-re is kíváncsi lennék. :D de ha jól saccolom (és mondjuk a WB kalibot nem számolom) alsó hangon egy 5 órás műveletről van szó, ami felveti a kérdést: milyen hatással van ez a panelre... vagy 100 (120) nitnél kvára mindegy mennyi ideig kapja az ívet? :)

    Én személy szerint azért használok SDR-ban is 1DLUT+matrix-ot, hogy ugyan ahhoz a jellegű hibához legyen hozzászokva a szemem, mint amit úgysem tudok kikerülni HDR módban.

    Ez az egyetlen oka, vagy (ha a fix Grid módszereket most figyelmen kívül hagyjuk) a Lightning LUT-tal van más egyéb gond is, amiért nem kedveled/ajánlod? (ez még nagyon érdekelne)! :R /nah jó, valójában reggelig szórnám a kérdéseket :) /

    Chros-al nyomhatnátok online egy szakmai Q&A-t :D

    [ Szerkesztve ]

    Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

Új hozzászólás Aktív témák