Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz janos666 #4269 üzenetére

    Hát figyelj, ha sárga, akkor biztos nem pletyka, hanem tény, főleg ha ténylegesen többet fizettek a vízért és ahhoz képest még a minősége is megkérdőjelezhető, de ezek szerint bukott végül, ha a mostani polgi rendben van, szóval volt vaj a füle mögött, nem is kevés.

    Az hagyján, de mivel árterület és éppen hogy el van kaparva, meg ugye KPE csőben húzzák és az is vagy 100 méterenként toldva van, így egyrészt biztos beázik, de ahol nem, ott lehet a víz előbb utóbb megemeli egy kicsit, volt már ilyenre is példa, na mindegy, mondtam, ezek annyira hülyék, hogy a saját kárukon sem tanulnak, szerintem még egy ilyen szolgáltató nincs az országban, amelyiknek ennyiszer elvágták a gerincét, de nem véletlenül, mert egyedül ők vannak, akik ennyire nem adnak a minőségre és a stabilitásra, pedig csak egyszer kellene rendesen megcsinálni és vagy 2 méter mélyre elkaparni és nem lenne gond vele, na mindegy.

    Figyelj csak, mindenféleképpen megéri majd írni az NMHH-nak, arra vagyok kíváncsi még, hogy mit válaszolnak majd a Commscope-tól, hogy bevállalnak-e egy normális modem küldést, vagy sem, ha igen, az szép lenne és megoldódna a probléma, de ha nem, akkor marad az NMHH, ha nekem Arris lenne és ilyen problémám lenne, én már náluk kezdtem volna, gyakorlatilag garantált lenne a siker, főleg hogy ez egy nemzetközileg ismert probléma és már jó pár éves, a PR meg gyakorlatilag ennek tudtában vásárolt szart, mert hogy egyébként nekik is kötelességük lenne utánanézni, hogy mit vásárolnak, azzal tudnak-e rendesen szolgáltatni, vagy sem, szóval nem tudnának kibújni alóla úgy, hogy "mi ezt nem tudtuk", mert már az egész világ tudja.

Új hozzászólás Aktív témák