Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz tomee987 #3882 üzenetére

    Jaj baszki, komolyan mondom, ha te nem lennél, ki kellene találni, bár lehet hogy mégsem.
    Ugyan úgy ahogy nem olyan rég ecsetelted, úgy a topikban kurva rég ecseteljük és nagyon sokszor tettem fel én is képet meg más is, hogy sok esetben régen a PR még a normál T-s árnál is drágább volt, a specesnél meg főleg, ami főként csomagárban látszott meg legjobban.
    Hogy most ebben az esetben drágább, nagy kunszt, ebben benne van az is, hogy a PR csökkentett az árain (mondjuk muszáj is, mivel dilettáns bagázs az egész és a hálózatfejlesztéssel is max. egy 800-as előfizetést tudnak normálisan kiszolgálni egy szegmensen azzal a 20 csatornával HFC hálózaton), a Telekomnál meg úgy látszik hogy most vagy nincs spec, vagy fene tudja, egy ideje nem követem, azt tudom hogy ahol új hálózatuk van, ott jó ajánlatokkal kezdenek, de ezek szerint már ha van rivális, nem tartják fent, vagy csak nem mindenhol, de eddig amit mondtam az megállta a helyét, a szolgáltató sem hozzáértőbb attól, hogy most a Telekom spec nem mindenhol van, vagy lehet van, csak újra kell szerződni.

    Psycho_Dad:
    Akkor itt folytatnám is a szerződésnél, hogy a T-hez kell bemenni és érdeklődni, vagy telefonon kell őket megkeresni, hátha tudnak kedvezőbb ajánlatot adni mondjuk nagyobb netre.
    Egyébként igen, úgy lenne logikus, ha a PR dilettáns, akkor kevesebbet kellene fizetni a szolgáltatásaikért, csak sokszor téma volt már, de úgy látszik tomee987 hosszútávú memóriája nem valami jó, hogy a PR ahhoz képest hogy egy dilettáns és tróger szolgáltató, mindig drágábban adta a szolgáltatását, mint bármely más szolgáltató azt akkor mellé még sok helyen szar minőségben is. Sokszor a TV miatt verték fel, mert azt hitték biztos hogy a TV-nek még a 21. században van értéke, de szerintem közben rájöttek hogy hülyék, meg hogy a net is amit adnak az legtöbb esetben hulladék (kivéve optika, bár ott sem jutsz ki hamarabb a hálózatról, ha ilyen szempontból is értékeled minőségileg) és ahhoz képest még kevés meg drága is volt, ha jól emlékszem vagy 2-3 lépcsőben alávertek az áraknak, de úgy, hogy a 2. lépcsőben vagy fél éve vagy mennyi ideje felvitték eléggé az árakat és volt is itt visszhangja, mert eléggé megemelkedtek ahhoz képest hogy előtte csökkentek, most meg megint lejjebb mentek az árak, legalább is HFC-n úgy hogy megjelent a 800-as net is, szóval ezért nem állja meg a helyét amit tommee987 mond, mert max. most érvényes amit mond, de lehet ha felveszed a kapcsolatot a TV-vel, akkor tudnak valamilyen kedvezményes ügyfélmegtartó ajánlatot adni, egy próbát igazából megér, mert jobb a hálózatuk, normálisabb a háttér és kevésbé dilettánsok mint a PR, egyedül az IPTV meg pár megoldás nem tetszik náluk, de igazából a TV az pl. a 21. században már elhanyagolható, én sem nézek már vagy 10 éve, de azóta sem hiányzik, egy a gond, hogy legtöbb szolgáltatónál akkor tudod kihozni a legkedvezményesebb árat, ha csomagban vásárolsz, anno csomagban a T eléggé alávert a PR-nek, egyedül talán TV-ben a HD adások száma volt csak kevesebb, de mára az is változott, plusz azért a T-nél van normális TV GO is, meg pár háttérszolgáltatás, ami a PR-nél nincs, vagy nem sokat ér.

Új hozzászólás Aktív témák