Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ereshkigal

    őstag

    válasz stuka20 #941 üzenetére

    Megrendelted már?
    Tőlem sokkal tapasztaltabb felhasználók vannak itt, de mivel nem pörög a topik, velem kell beérned.
    Nekünk két hete van Dyson V15. Eredetileg V11-et terveztünk, érték/ár arányban jobb lett volna, de aztán győzött az asszony. :)
    Kiváló szőnyegre. Én a Xiaomi Roidmi F8-cal is meg voltam elégedve, de a Dyson még attól is több port szed össze. A tartály alján vastagon szokott állni a finom por, amiből korábban nem láttam ennyit.
    A lézeres (keménypadlós) fejet először parasztvakításnak éreztem, de az a helyzet, hogy durván megmutatja a port. Konkrétan idegesítő is, mert ha kiporszívózok, másnap már megint világít a por a padlón; ami egyébként a zöld fény nélkül nem látszik.
    Ami nekem negatívum:
    - nincs gyerekzár,
    - túl könnyen benyomható a ravasz, hurcolászás közben mindig rányomok,
    - az ár ellenére nem érzem azt, hogy minőségi anyagból lenne,
    - nem fért bele két csavar a konzolhoz a ~ 250e Ft-os árba? :W

    Olcsón lehet hozzá venni Kínából extra fejeket, ha esetleg kéne még valami. Én egyelőre egy matrachoz valót vettem valami 1500 Ft-ért. Szűrők is vannak olcsóbban. Abból is tervezek legalább egyet, mert több helyen olvastam, hogy nem mindenkinek száradt meg 24 óra alatt alatt a kimosott szűrő, meg szükség lehet a porszívóra hamarabb is. Utángyártott akksikat is láttam 10k körül, azokat még jobban meg kell nézegetnem, de ha jól vettem ki, a V11-hez való akksik jók a V15-höz is.

    Csalódni nem fogsz benne. Biztosan van olcsóbban alternatíva, de abban nem tudok segíteni, nem ástam bele magamat a témába.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák