Új hozzászólás Aktív témák

  • -cobra-

    aktív tag

    Akinek Dyson V15 porszívója van, mennyire elégedett az auto üzemmóddal?
    Tegnap a MM-ban kicsit játszottam vele, és sokszor elég hektikusnak tűnt. Amikor elindítom és még a földet se éri, akkor alacsony részecskeszámot mutat, majd ha lamináltra tettem megugrott a szám. Eddig ok. Majd olyan részre vittem, ahol többen mászkálnak, ott megint megugrott a szám és teljesítményt is növelt. (Hány teljesítményszint van egyébként ilyenkor?) A furcsaság ezután jött, hiába porszívóztam össze egy területet, a részecskeszám nem csökkent le, még a levegőben is járattam, de ugyanúgy magas értéket mutatott. Olyan mintha nem az aktuális állapotot mutatná, hanem az eltelt X időben mért legmagasabbat. Igazából nem is a szám érdekelne, mert úgyse azt nézegeti az ember, hanem az ezzel járó automata teljesítmény szabályozás. A másik ami kicsit csalódás volt, az a lézer, ottani fényviszonyok között nagyjából semmi nem látszódott belőle. Félhomályban kellene vele takarítani :F Azok után, hogy mindenki ódákat zeng róla, és már kezdtem magamat meggyőzni, hogy a Roidmi után ez lesz a következő porszívóm, most elbizonytalanodtam, hogy megéri-e a 4-szeres árat.

Új hozzászólás Aktív témák