Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt501

    nagyúr

    válasz Hyena #576 üzenetére

    Sajnos a Popcorn support magyarán szólva döglött, sajnos én is ezt tapasztalom az A300-as óta, kritikán aluli a cég hozzáállása a hibajavításokhoz, én már lemondtam erről a cégről, a készülék messze nem ér annyit amennyit ezért kérnek, pláne nem az új modellek...

    Valami a 200-as szériánál történhetett a cégen belül, mert onnan kezdve kezdett lecsúszni a szoftverek minősége, addig azért oda is figyeltek a felhasználókra, de utána eluralta a céget a profit éhség, és az a gyanúm, hogy az értelmesebb szoftveresek más cégnél fojtatták munkájukat.

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

  • Dam6

    tag

    válasz Hyena #576 üzenetére

    Én nem értem, miből gondoltad, hogy létezik egy mindenre használható sebességű Android OS a Sigma 2-magos médiaprocesszorára, én sehol, soha nem olvastam ilyet. Kiadott a Sigma egy Android 6-ot, azon lehet webböngészni meg emailt, Faccebookot olvasni. De természetesen nem létezik KODI sem, ami a VXP-t kezelné, meg normálisan futna 2x1,2 GHz-en, és sosem lesz szerintem. Szóval az A-500 Pro (már csak az ára alapján sem) egy Androidos lejátszó, és sehol sem ajánlotta senki annak, semmilyen tesztben nem láthattad, hogy bárki az Androiddal használná filmezésre, zenelejátszásra. Ha Android kell, kapsz pár tízezer forintért olyat. Ha a legjobb kép és sztereó hang kell, akkor kapod az A-500 Pro-t 200 ezerért és a Dune HD Duo 4K-t még drágábban. Ha nincs olyan eszköz otthon, amin ki lehet használni ezek kép- és hangminőségét, meg Angry Birds-öt szeretnél inkább a tévén látni, akkor szerintem pénzkidobás (lenne) számodra mindkettő.

Új hozzászólás Aktív témák