Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt501

    nagyúr

    válasz Botos Marci #176 üzenetére

    Erősen gondold meg, mert a gyártó igazán összes terméke kisebb nagyobb hibáktól szenved, és a hibajavítások sem úgy érkeznek ahogy az elvárható lenne.
    Én egy A300 tulaja vagyok, de amit ennél a készüléknél eljátszottak az röhej, eldöntöttem, hogy soha többet Popcorn termék, inkább ha kell összerakok egy HTPC-t még ha többet is kell vele ügyeskedni még akkor is megéri, mert a HTPC-nél még mindig könnyebb kijavítani a szoftveres hibákat, mint egy zárt szoftverű készüléknél.

    Szóval aki ilyen készülékben gondolkodik az gondolja meg többször is, mert lehet, hogy az örömbe üröm is társul majd, és akkor már keserű lesz váltani más irányba.

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

  • Dragon27

    senior tag

    válasz Botos Marci #176 üzenetére

    Dolby,DTS, DTS-HD, DTS-HD MA,TrueHD ezeket kipróbáltam tökéletes, igaz ha tekergettem a TrueHD filmet egy kicsit lassan reagált.Nagyon jól kezelhető menü és távirányító.Nincs telenyomva felesleges alkalmazásokkal.

    Mostanra javultak már valamit Firmware persze TrueHD filmet néha egy kicsit lassan reagált. Menü valamikor kicsit akad. Engem nem zavar :) Én 205 Euróért vettem és nem bántam meg nekem nagyon bejött. Most is ezt választanám.

    VTEN – 2015. 10. 21.: 01-04-151020-25-POP-427-802 - Béta nem tudom kipróbálni: Nincs jogosultságod a fájl eléréséhez!

    zsolt501 Igen a HTPC szinten nagyon sok lehetőség van... De amikor én próbálgattam PC+TV összehozni állandóan volt valami hiba, Nem volt tiszta kép (asztal kép), a film lejátszásakor aránylag tiszta volt xbmc, (itt a fórumon azt a választ kaptam rá,. ez nem egy célgép soha nemfog olyan szép képet leadni mint 1 jó médialejátszó),. billentyűzet egérrel irányítás kényelmetlen volt. (tudom van hozza távirányító)

    HTPC :N ..... De ezt kipróbálnám Intel Compute Stick Windows 10 :DDD második esély mindenkinek jár :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák