Új hozzászólás Aktív témák

  • Dragon27

    senior tag

    válasz Botos Marci #176 üzenetére

    Dolby,DTS, DTS-HD, DTS-HD MA,TrueHD ezeket kipróbáltam tökéletes, igaz ha tekergettem a TrueHD filmet egy kicsit lassan reagált.Nagyon jól kezelhető menü és távirányító.Nincs telenyomva felesleges alkalmazásokkal.

    Mostanra javultak már valamit Firmware persze TrueHD filmet néha egy kicsit lassan reagált. Menü valamikor kicsit akad. Engem nem zavar :) Én 205 Euróért vettem és nem bántam meg nekem nagyon bejött. Most is ezt választanám.

    VTEN – 2015. 10. 21.: 01-04-151020-25-POP-427-802 - Béta nem tudom kipróbálni: Nincs jogosultságod a fájl eléréséhez!

    zsolt501 Igen a HTPC szinten nagyon sok lehetőség van... De amikor én próbálgattam PC+TV összehozni állandóan volt valami hiba, Nem volt tiszta kép (asztal kép), a film lejátszásakor aránylag tiszta volt xbmc, (itt a fórumon azt a választ kaptam rá,. ez nem egy célgép soha nemfog olyan szép képet leadni mint 1 jó médialejátszó),. billentyűzet egérrel irányítás kényelmetlen volt. (tudom van hozza távirányító)

    HTPC :N ..... De ezt kipróbálnám Intel Compute Stick Windows 10 :DDD második esély mindenkinek jár :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák