Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt501

    nagyúr

    válasz c4 #160 üzenetére

    Hogy kerülhet ilyen termék piacra? Kérlek úgy, hogy az első széria sikerét meglovagolva azt hitték az emberek jó terméket vesznek, csak közben a minőség és a megbízhatóság szépen lecsúszott a béka feneke alá.

    Amilyen jó volt az A100-as és 110-es széria olyan vacak lett a többi, emlékezzünk a A200-as fagyására és lassulására amit a túlmelegedés okozott, mert egy túlzottan zárt műanyag házba tették a készüléket egy HDD-vel együtt...
    De azóta sem sikerült rengeteg szoftveres hibát kijavítani még az A300 és az A400-as modellekben sem, ami még cikibb, hogy sokszor olyan is volt, mikor kijavítottak valamit, erre elcseszetek egy másik dolgot...
    És sajnos a A400-ig már nem is várható a hibák kijavítása sem már, mert megszűnt a szoftveres támogatásuk.

    Igazán a Popcorn szoftver fejlesztőinek csak azt kellett volna megtennie, hogy megnézi, hogy mi a helyzet pl a WD, vagy a Dune háza táján, mivel a WD is ugyan azt a chipet használta a készülékében, csak ott kevesebb volt a súlyos hiba, illetve a WD esetén még a külső szoftver támogatás is igen jóra sikerült, mert nem zárták le ott a készüléket külsősök elöl, és bizony igen jó szoftvert csináltak pl. a WD TV Live készülékre, ami pl. fényévekkel többet tud mint bármelyik lejátszó, még most is, a stabilitásról már nem is beszélve.
    Pedig az a lejátszó még a felébe sem került ezeknek...

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

  • Dragon27

    senior tag

    válasz c4 #160 üzenetére

    igen digitális erősítőm van. köszi

    Igen én is ezért vettem: hogy az első széria sikerét meglovagolva azt hitték az emberek jó terméket vesznek.
    __________
    Remélem a hibák később javulnak ... Engem csak a True HD hiánya zavar és ha távirányítóval kikapcsolom nem kapcsol ki, mert meleg a gép.... a piros led világít. ( ha az erősítőt lekapcsolom az nem melegszik tovább a fogyasztása Standby Power Consumption ≤0.1 W ) a popin még jó hogy van manuális kapcsoló...

Új hozzászólás Aktív témák