Új hozzászólás Aktív témák

  • Kicsirics77

    Topikgazda

    válasz lugosi #146 üzenetére

    30k körül van normális yaesu 2 sávos garisan az ár kb 4x de felesleges ezen vitázni.30 méteres adótoronyból nem nehéz produkálni azt az eredmény.Csinálja meg ugyanezt városban.Egyébként nem véletlen mondtam hogy kertben városban klasszisokkal jobb az összeköttetés minősége.Kollégámmal teszteltük a yaesu rádiót martfű-szolnok viszonylatban saját antennával és az általad említett nagoya 771-el is.hát mit ne mondjak erősen elvérzett a nagoya a yaesu rádióval de a motorolávan is.Nyilván fix antenna ami a legjobb kellő magasságban jó pozicióban,de az ember nem azért vesz kézi rádiót,hogy fix antennával használja hanem mert kont akarja használni.Engem nem kell meggyőznöd az igazadról mert tapasztalatból mondom én is,hogy majd szépen lassan Te is veszel egy normális kézi rádiót ha tényleg komolyan gondolod ezt a dolgot.Csak legyenek meg a sikerélménye neked is,mint mondtam én is így kezdtem,ma meg már amatőr börzékre járok.Egyébként a wouxun rádiók is jók!!!

    .... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

Új hozzászólás Aktív témák