Új hozzászólás Aktív témák

  • DP_Joci

    tag

    válasz And #4971 üzenetére

    Hello And,

    A táp modul megkapja a 24V-ot, de hogy azt tovább adja, vagy sem azt nem tudom kimérni.
    A táp modulon nem világít 24V, de hogy kellene, vagy sem azt nem tudom.
    A PLC-n az ERR és a TER villog (ha jól emlékszem, pár hete voltam megnézni).
    Ja a BAT nem világít, de mindig kikapcsolják és visszakapcsoláskor nem tudom, hogy tölt-e esetleg vissza, vagy csak valaki megnézte, hogy nem lenne esetleg jó neki ez az elem otthon …
    Online tudok menni a plc-vel, de mivel NO UPLOAD INFO jelenik meg így még diagnosztikát sem lehet nézni.
    Természetesen a program nincs meg és akik készítették azokkal nem szeretnék a kapcsolatot felvenni (személyes okokból) így még az is jobb számukra, ha újra írom a gép programját. Ennek örülök, csak nem most amikor 3-4 program írása közzé ezt is be kell szorítanom.
    Szóval egyrészt az a kérdés, hogy kell-e világítani a 24V lednek vagy sem, ill. hogy mi a jelenség akkor, ha a program nincs benne a TSX P57104 Premium PLC-ben.
    Talán az lenne a legjobb, ha kivennéd az aksit a plc-dből és elmondanád nekünk, hogy milyen ledek hogyan villognak. :D
    (Csak vicceltem, segítő szándékodat nagyon köszönöm!)
    üdv.
    J

Új hozzászólás Aktív témák