Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gerzsol

    aktív tag

    válasz erdoke #8139 üzenetére

    Az STB-m jobban teker, annak ha figyelek hallo ma ventiját, ha meg PC-ről filmezek, az is hangosabb.

    Új Tv vásárlását tervezem a Foc iEb (Június 8.) előtt, tehát a következő 0,5-1,5 hónapban. Kérdés hogy érdemes kivárni még egy hónapot? mondjuk május közepéig? mehetnek lejjebb az árak? vagy a 2011-es modellek nem fognak már lentebb menni, csak elfogy a raktárkészletük? 2012-es modellekben nem gondolkodnék mert szerintem aránytalanul drágák, még ha fejlettebbek is a tavalyi modelleknél.

    60%-ban TV-zés HD set-top-box-on keresztül, 35%-ban filmnézés PC-ről HDMI-n keresztül. 5%-ban játék PC-ről.
    Én főként Sport, Foci, Forma-1 programokat nézek vagy ismeretterjesztő csatornákat.

    Szerintetek milyen TV-t érdemes venni? Típus? Én olyan 200k-t gondoltam, max, de most azon gondolkodtam hogy még az is sok, mert 3 év mulva az is elavult lesz..

    Ja és nem mondtam olyan 42"-os méretben szeretnék TV-t venni.

    Nekem az ST50 nagyon bejön, de szerintem nem éri meg számomra 250e-t kiadni egy TV-re. A G30 most 160e.. az jó árnak tűnik, nem hinném hogy ez az ár még csökkenhetne, főleg hogy a panashop most emelte a G30 árát
    Nagyon régóta(közel fél éve) szemezgetek a TV-kkel és mindig visszatérek a G30-ra.. csak a Plazma előítéletei miatt félek belevágni a vásárlásba. Leállítható a STB-m és féleg hogy egyszer nem figyel valaki a lakásban erre és kimegy egy 10percre a konyhába kaját készíteni vagy nemtom..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák