Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabor970

    addikt

    válasz DM-Fan #78001 üzenetére

    ...mármint véleményed szerint is célhardver. Az, hogy igaza van-e, egész más kérdés. Nem hinném, hogy bármelyikünk vehetné a bátorságot, hogy ezt eldöntse, vagy azt gondolhatná, hogy birtokában van az "igazságnak"

    Elkezdtem gondolkodni a nekem tetsző utóbbi pár év filmjein. Nem tudok 10-nél tovább eljutni. Ilyenek jutottak eszembe:

    Leggyorsabb indián, Életrevalók, Bakancslista, Gran Torino, Senki többet, Eredet, nehezen folytatom... biztos még kb volt ugyanennyi ami már nem jut eszembe cím szerint.

    800 film???

    természetesen én is néztem sok mást, de azokat nem tartom sokra. Legutolsó talán a Kódjátszma volt. Na azt nálam elcseszték azzal, hogy meleg propagandát csináltak belőle. Érdekes volt a sztori, de nem nagyon érdekelt volna belőle az a rész, hogy a pasi meleg vagy sem.

    Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

  • bogabi

    senior tag

    válasz DM-Fan #78001 üzenetére

    Ígérem nem írok többet ebben a témában, mert teljesen feleslegesen koptatom a billentyűzetet...

    Célhardver, az. Mondjuk a távirányítója, az igen, célhardver (bár, ha jobban belegondolok, mégiscsak célhardver lesz ez, mert képet jelenít meg és hangot ad ki, de pl. kereket cserélni vele nem lehet, meg blankolni sem jó, mint a kombinált fogó). Ti emelitek misztikus magasságokba ennek a TV-nek a használatát, pedig sehol az user manulaban nem láttam olyat, hogy ne lehessen rajta TV műsort nézni, meg olyat sem, hogy csak és kizárólag Full HD anyag mehet rajta, az is lehetőleg BD, mert egyébként ugrik a garancia. Lószart. Ez egy TV, aminek egy évvel ezelőtt a legjobb - illetve majdnem a legjobb, mert ugye van ZT is - volt a képminősége a TV-k között. Hogy egyesek otthon áhítattal leborulnak előtte minden este, esetleg titokban simogatják, vagy imákat suttognak el érte, az más tészta, de ez egy TV, akárki akármit mond. Nem több. Akinek van rá pénze (és nem sajnált kiadni egy kisebb vagyont), megveszi/megvette, és azt néz rajta, amit akar és ami jólesik neki. De azért leoltani másokat, mert TV műsort is mer nézni rajta, sőt, még sznobnak is nevezni emiatt a másikat, az egy bődületes baromság.

    Tudom, hogy ez a post is teljesen felesleges, veled nem lehet vitázni, mert most megint írsz majd egy még hosszabb postot - lehetőleg sokkal hosszabb legyen, mint az enyém, mert abból látszik igazán, hogy kinek van igaza és ki a legény a gáton.

    Amúgy nincs harag, tisztelem a topikban végzett ismeretterjesztői munkádat, csak most nem állhattam meg, hogy ezt ne írjam meg.

    Peace

    A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

Új hozzászólás Aktív témák