Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgabro

    tag

    válasz hunspikey #59681 üzenetére

    "Egyáltalán minek a logo? Hmm? Én fizetem a kábelt, akkor miért kell néznem, hogy mit fizetek?"

    uhh ez komoly? Bár fölösleges ilyesmibe belemenni, meg aztán végképp nem ide tartozik, de azért uhh.. minek a csatorna logó, hiszen te fizeted a kábel TV előfizetésed (mintha lenne köze a kettőnek egymáshoz), meg amúgy is a plazma nem túl logó barát, ezért ne legyen ott, már itt tartunk?
    Nyilván szar, hogy oda ghostolgathat ( <- micsoda kifejezés, ezt le kell írnom mégegyszer: ghostolgathat) a plazmán, de a csatorna logók akkor se fognak eltűnni ha a szuper plazmáinkba egy pillanat alatt oda ég örökre.

    Ehhez nem sok köze van a csatornának, maximum tudod őket büntetni, és nem nézed őket, és ha láthatóan csökken majd a nézettség azért mert odaég a logójuk a TV-kre, majd akkor kitalálnak valamit, de nem lesz "márkázatlan" amit akkor nézel amikor az ő csatornájukra kapcsolsz az biztos.

    Bocsánat csak ez az ilyen szintű értelmetlen csatorna logó anyázást sosem értettem. Mindannyian abban a tudatban vettünk ilyen TV-t, hogy ennek nem barátja a tartós fix kép tartalom. Hogy kell ide keverni akkor a TV csatornák logóinak a változtatását/megszüntetését, nem értem.

    És akkor, hogy talán ne csak offoljak:

    Úgy néz ki szerencsésebb ghost tekintetben a TV-m, mert halvány ghost sem jelentkezett még a TV adások miatt, pedig direkt ment mostanában a rettegett RTL Klub is, hogy lássam mitől kell félni, sőt PS3 is (utóbbi normál és kiemelt képmódban is, kicsit szándékosan túl húzva fényerővel és kontraszttal mint a TV adás és a filmek, bár 1 óránál még többet nem volt időm játszani mostanság, szóval konzollal azért nem huzamos a teszt időszak).
    Szóval tényleg példány függő ez is, és nem plazma általános jelenség. Biztos az enyémbe is bele lehetne erőltetni ha nagyon szeretném, de eddig lemondások nélkül csak simán használtuk a TV-t mint az előzőt, és kész.

    Persze ne gondoljátok, hogy a fentebb írtakat akkor nem így gondolnám, ha lett volna egy kis RTL Klub logo visszamaradásom. Akkor esetleg a nézési szokásaimon változtatnék, jobban oda figyelve erre a jelenségre.

    (zárójelben megjegyzem, ghost nincs, de bezzeg a táp zúgást nem tudom megszokni olyan könnyen, és ott viszont kellett kompromisszum, hogy esti nagyon minimál hangerőn TV-zés nincs, csak a régi LCD-n :) )

Új hozzászólás Aktív témák