Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz janos666 #376 üzenetére

    Én megpróbálnék a helyedben 190 eFt körülre kialkudni velük egy 46G30-at Xbox nélkül. Az eredeti ára olyan 235 eFt körül van, hátha odaadják konzol nélkül 190 eFt-ért. Így, ha elmenne a D550-ed 170 eFt körül, akkor minimális pótlással megkapod a csak 5"-lal kisebb 46G30-at. Ráadásul a 46G30 szerintem még pár hónap múlva is elmenne ugyanannyiért, mint amennyire most lealkudnád, így ha úgy is döntesz tavasszal, hogy az új széria miatt eladod, nem buksz rajta semmit, csak azt a 20 eFt-ot, amit most rá kéne fizetned a D550-re.

    Mondjuk tényleg az a baj, hogy nem tudjuk, mit hoz a jövő évi széria. Ha sok minden újdonság lesz, akkor eladnám a D550-et mielőbb, amíg van ára és lehet várnék a vásárlással egy fél évet, évet. Ha nem nagyon lesz eget rengető a változás, akkor viszont tendálnék a nagyobb méretű G30 felé. Hátha a modellváltáskor kifogsz még belőle egy 50"-ost olcsóbban, mint most, bár lehet, hogy nem tudjuk meg az összes modellspeckót/nem lesz még gyakorlati tapasztalat addigra, amíg kivonják a G30-at.

    Szerintem ez a 46G30 jó kompromisszum lenne konzol nélkül, neked sem kéne vevőt vadászni az Xbox-ra és ők meg eladhatják normál árban. Kérdés, hogy mennyire kötöttek az akció határai.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz janos666 #376 üzenetére

    Hú, a 42VT30 még mindig jól tartja magát, amellé már két Xbox vagy 4 eladható 3D szemcsi és dupla Cetelem kedvezmény kéne hogy elgondolkodtason.
    Szóval az kiesik. :D

    Csak azért gondoltam rá, mert hosszabb távon visszahozhatná az árát, ha otthon ráérősen kiépítenék hozzá egy olyan fail-safe calibration-workflow-ot, mint ChadB a amerikai VT30-hoz tette, és lenne itt legalább 4-5 ember, aki utána azt mondja hogy próbáljuk ki nála is.

    De ez most nem tűnik pozitív nettó jelenértékkel bíró befektetésnek. :D

    Az Xbox-al nem akarok babrálni, arra elég könnyű vevőt találni, vagy ha mégsem, akkor biztos érdekelné valamelyik ismerősöm valami árucsere keretében, ami eladható vagy használható (pl. telefon).

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák