Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz Dexar007 #35547 üzenetére

    Hidd el nekem, hogy ő is tudja, hogy melyik melyik, még sötétben is, nappal meg pláne! Az mkv-val kapcsolatban meg pontosan azt szokta emlegetni ő maga is, hogy már az 1-2 GB-tal kisebb méretűre való tömörítést is kerülné, a durvább mértékű meg már egyértelmű barmolás, amiben nagyon is igaza van, nem is értem, ez hogy lehet kérdéses. Pesze, hogy van, akinek ez is megfelel (sokaknak), de ne mondjuk már, hogy egy 50%-os tömörítésnél nincsenek egyértelműen látható jelek. Maximum nem tudod, mit nézz (bár hozzáteszem, hogy az ilyen tömörítésnél már bőven kiáltanak az eltérések).

    Nem foglak győzködni, mert már számtalanszor kiderült, hogy tényleg nem látsz különbséget egy belépő HD-Ready plazma és egy csúcsmodell közt sem.

    Az mkv-t te hoztad be a képbe, nem én!

    A pael meg önmagában még nem garantálja a végleges minőséget, mivel az elektronikán legalább ugyanennyi múlik, de a bevonat sem elhanyagolható tényező, azt hitem, ez már evidens számodra, annyiszor leírjuk minden nap.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

  • kovadika

    őstag

    válasz Dexar007 #35547 üzenetére

    Mkv vs BD50 annyira meddő vita. Ha tömörítve van, akkor egyértelműen szarabb az előbbi, mert adatveszteség van. Ez nem hipotézis, hanem tény.
    A másik dolog meg, hogy ha már online boltban vásároljuk a filmet, akkor nem mindegy, hogy egy pár GB-al nagyobb méretűt választunk a lehető legjobb minőség elérésének érdekében?

    Amúgy senki nem használta az ordító szót. Nyilván hatalmas különbségekről nem beszélhetünk GT-VT közt, de az ST-nél egyértelműen jobb képe van a VT-nek. Ez már a boltban is bőven lejön.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák