Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mezga Aladár

    veterán

    válasz Dexar007 #33318 üzenetére

    "Egyébként is, Panáéknál szinte ugyan az a fekete mindegyik modellnél tudtommal, vagy legalábbis minimális eltérések vannak,mást meg úgyse látok."

    Egy eszméletlenül kivilágított bemutatóteremben is ordít a különbség ut-st-gt-vt között.

    Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

  • hunspikey

    őstag

    válasz Dexar007 #33318 üzenetére

    Én azt nem tudom megmondani, hogy 0 lux fénynél milyen különbségek lennének egy UT,ST,GT,VT összehasonlítás esetén. Azt viszont nagyon is, hogy ha már akár homály van, akkor szépen el kezded látni, míg egy kivilágított bemutató teremben (mert itt találkoztam először a modellekkel) tényleg ordít - ha már annyira divatos az ige :)

    Az UT egy szürke, élettelen valami volt, árakat nem nézve, csak első körbe pillantással egyszerűen számításba se veszi az ember. Az ST ég és föld hozzá képest. Az ST és a GT közt érezhetően mélyebbek, élet-telibbek az árnyalatok. A VT meg még rá rak egy lapáttal, egyszerűen szerintem élethűbb az anyag rajta. Én a Pana West-End-ben lévő boltjában voltam, a Panasonic demoja pörgött körbe-körbe. Tudjátok az, ahol a gólyalábas emberek hajladoznak, időnként meg fekete alapon Panasonic logo bepörög. A VT és a többi közt a fű zöldje, a naplementés jelenet brillanciája és a logo feketéje, mind-mind jobb volt. Nem azt mondom, hogy ég és föld, mert ez nem lenne igaz. De olyan kb, mintha a többin folyton lett volna egy kicsi kosz. Olyan mint a kocsiban a szélvédő, melyen szépen kilátsz, de ha elmész a kocsi kozmetikába, akkor hirtelen minden sokkal mélyebb kontrasztosabb színekkel/tónusokkal van körülötted.

    A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

Új hozzászólás Aktív témák