Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bogabi

    senior tag

    válasz DM-Fan #2053 üzenetére

    Szerintem itt alapvetően az a baj, hogy sokan hiányolják a manualból 46-os betűmérettel kiírva, hogy nem csak a statikus képek, de a statikus képi ELEMEK is beéghetnek, illetve hosszan tartó ghost-ot okozhatnak. Ebben van valami. Az, hogy ezt nem írja bele a Pana (más gyártó nem tudom, hogy miként áll a témához), azon lehet vitatkozni, hogy jól teszi-e, vagy sem....

    Ha mondjuk előtte egy hónapig valaki a vásárláson pörög, akkor nem hiszem, hogy ne ütközött volna bele ebbe a még most is meglévő problémába (ha már plazmát nézett ki magának).

    Amíg új volt a G20-am, engem is zavart, ha egy-egy műsor után még láttam a halvány csatorna logót, vagy eredményjelzőt, ma már egyáltalán nem foglalkoztat a téma. Elfogadtam, hogy ez egy használati tárgy, és nem nekem kell őt szolgálni, hanem ő szolgál engem. Ha mindig azt sasolnám, hogy ugyan hol maradt egy kis ghost, akkor valószínűleg soha nem élvezném a TV nyújtotta képminőséget, mindig ott lenne a bogár a fülemben, és soha nem lennék elégedett a vásárlással.

    Persze, kis odafigyelés soha nem árt, de ne ez határozza meg a mindennapokat TV nézés esetén.

    [ Szerkesztve ]

    A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

Új hozzászólás Aktív témák