Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csenzi2

    tag

    válasz liszi70 #15479 üzenetére

    Régi plazma tulajdonosként / samu 50B850 / megszédültem, és bevállaltam egy 65es8000-es LED Tv-t. Mozizásra szerintem teljesen alkalmatlan, egyenetlen háttérvilágítás, függőleges sávosodás, bevilágító sarkok, stb. Korábban már tettem fel róla képet.
    A sávosodás volt a legrosszabb, minden képtartalom mellett látszott. Egy nap után jeleztem a hibát, ezt követően szakértő bizottság jött a lakásomra, de nem volt vita, Ők is azonnal látták a hibákat, kiállítottak egy csere utalványt. Mivel 72 órán belüli meghibásodás, de valójában a 8 nap is megállt volna, mert rendelésre hozták, és nem tudtam kipróbálni, nem kértem a a cserét. Az ajándék két szemüveg 10Ft értékben szerepelt a számlán ezért azt megtarthattam. / 6 hónapot vártam a tévére, úgy gondolom, ez a minimum / A Samsung hozzáállása külön témát érdemelne, de ez nem ide való.
    55 col felett nem szabad Edge Led TV-t venni. Nem véletlen, hogy neves gyártók pl: Loewe nem csinál 55 col feletti TV-t, pedig Sharp paneleket használ, és nekik azért van 70, 80 col, sőt még nagyobb paneljük is. Summa-summarum egy napos megtévelyedés után boldog tulajdonosa vagyok egy 65VT50-nek, és örülök, hogy hibás volt a Samsung! :Y

Új hozzászólás Aktív témák