Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaben92

    őstag

    válasz Raga #57624 üzenetére

    Mind a GOT, mind a TLoU2 rohadt jó játék szóval rajtad áll melyikkel kezded. (Mondjuk, bár ne írtad de ha a TLoU1 kimaradt akkor leginkább azzal.) Teljesen más kategória a kettő szóval nem hasonlítanám össze, de szerintem egyik se fog csalódást okozni, bármelyikkel is kezded.

    Spiderman-ről írok kicsit bővebben mert épp most játszom az eredetivel pedig én se vagyok nagy fanja. Maga a játékmenet tetszik nagyon. Kevés OW játékok egyike ahol ha át kell menni a map másik felére akkor se nyomom a fast travelt. Történetről nem nyilatkozom még mert nem sokat vittem a fő szálból (cserébe felszedtem az összes táskát, lefényképeztem a landmarkokat és megcsináltam az összes research station-t annyira bejött a "csak lengedezzünk dolog"). Ami engem kicsit zavar az magából a karakterből jön, hogy mindenhez hozzá kell fűznie valamit és elejteni valami gagyi beszólást. Karakterhez éppen hű, csak pont ez az egyik dolog ami miatt nem csipázom annyira. Illetve a research station küldikből elég erőteljesen hiányoltam a fantáziát. A küldik magák jók voltak csak mikor tizedszerre lövik el a "milyen jó, hogy éppen erre jártam mert épp felrobban/megmérgeződik/összeomlik valami 2 percen belül" az kicsit nekem fantáziátlan volt.

    Összességében (eddigiek alapján) nem bántam meg, hogy megvettem annak ellenére, hogy kifejezetten nem vagyok pókember van, de majd visszatérünk rá mikor végeztem vele. :B

    Kendek: Nem játszottam az alappal. :DDD Most viszem de még csak ott járok, hogy az öreg Norman elvette a támogatásunkat.

    [ Szerkesztve ]

    If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

  • Wolfy33

    senior tag

    válasz Raga #57624 üzenetére

    Ghost of Tsushimára, egyértelmű. Ha a tlous annyira nem jött be a kettő még annyira se fog. (Nekem az egy bejött nagyon, ez a kettő, hát....nem annyira)
    De a mérce az lesz,hogy a days gone játékmód (ow) mennyire lesz jó neked. Ha igen,akkor amit írtam GoT. Ott még multizni is lehet,ami vár rám. 😄

  • syIex

    veterán

    válasz Raga #57624 üzenetére

    Ha akarsz se tudsz, mert nincs is még külön PS5 cím... :DDD
    Amúgy A TLOUS 2 és a Spider Man & Spider Man MM ezek beláltható időn belül kivégezhetőek jó történettel is.
    A Ghost of Tshushimát én pár napja kezdtem el és van benne eddig 13 óra, de még sehol nem járok. :C
    Nekem eddig ez jön be a legjobban, bár a TLOUS 2-t még nem nyomtam. :N

    The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

Új hozzászólás Aktív témák