Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz wolf13 #43809 üzenetére

    Sok összetevős nagyon hogy kinél mikor romlik el egy konti. A gyári állapota, a játékos keze (speciel nekem gyenge kezem van), a legtöbbet játszott játéktípus és a játszási gyakoriság. A legtöbb kontroller nálam az Overwatch-os időszakomban halt meg (2 db), mert ott egyértelműen széjjel volt használva az analóg a rá mappelt ugrás és melee miatt. A harmadik pedig teljesen érdekes eset nálam, mert a piros csak coop-ban volt használva vagy csak nagyon vész esetén ha csutkán volt a fő irányítóm. Fele annyit sem ment mint a másik három és mégis beadta a derekát. Ezt viszont javítottam az előzőleg elhullot alkatrészeiből. Eléggé macerás munka volt... Nem is vállaltam be többször. Az utolsó a terepmintás konti, ami most December környékén adta meg magát és kezdett el driftelni a jobb kar.

    Mondjuk engem egy ilyen statisztikába belevenni nem túl reprezentatív, mert RENGETEGET játszom. Nem ritka a napi 6+ óra sem. Simán lehet hogy nálad annyi használati idő hónapok alatt jön össze, mint ami nekem egy hónap alatt. Tegnap is valami 9 órát dungeon-eztünk haverokkal a Neverwinter-ben mire kiájultunk mindannyian... :DDD

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák