Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sipi458

    tag

    válasz Kendek #43680 üzenetére

    Dehogyis, nem igy gondoltam, de hagyjuk is, mielott meg tobben eloveszik a kest. Nem akartam kirobbantani a haborut. Es legkevesbe sem szerettem volna senkit se megbantani, nem gondoltam, hogy igy nekem estek paran. Aki kulturaltan tudott hozzam szolni annak meg koszonom.

  • saelin

    veterán

    válasz Kendek #43680 üzenetére

    Ezen a témán röhögök már az eleje óta... :DDD

    Olyan is van akit nem érdekel hogy ps vagy xbox, hanem olyat vesz amit a haverok is. Nálam félig meddig így is volt a ps4 pro vásárlása táján, mert ha mindenki boxon játszott volna, akkor én is arra a platformra megyek inkább hogy legyen kivel coopolni az olyan játékokat. Persze most utólag hogy már van mögöttem pár év ps4-es idő, backlog, közben kialakult coop barátságok... Már ha akarnék sem tudnék más platformra váltani úgy, hogy ne bukjak el kb mindent amit eddig a Playstation platformra berendeztem. Ez a generáció szerintem sok-sok embert fixen valamelyik gyártó melett elkötelezett.

    A fenti téma meg azért vicces számomra, mert hányan írták már a ps4 topicba is, hogy nem nagyon játszanak Sony exekkel. Én is mikkel játszottam?
    - Until Dawn
    - Horizon Zero Dawn (hmm, szeretem a dawn-okat :DDD)
    - Last of Us első része. Ráadásul ezt még ps3-on.

    Ennyi, amit nem soroltam fel az lehet megvan csak nem játszottam végig (God of War, Uncharted Collection stb). Velem sincs előrébb a Sony... Akkor most nekem ne adjanak gépet mert nem vagyok elég fanboi? Nagyon szerencsétlen fogalmazás lett.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák