Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KaitouP

    Topikgazda

    válasz Moby #109900 üzenetére

    Na, akkor nekifutok még egyszer, hátha én nem fogalmaztam jól.
    Az igényeimet az egyébként kétszer említett/ajánlott LG C1 testesíti meg, csak ott van az a baromi nagy DE, ez mégpedig az, hogy extrém helyhiányom van. Röhej vagy sem, de a kecó nem saját, az adottságai a méreteket illetően nem a legjobbak (sem az elrendezése), szóval pénz hiába lenne az áhított modellre, épp hely nincs.

    Szóval amit jelenleg keresek, az egy 2-3 évre szánt, ideiglenes megoldás (azért ennyi, mert azzal számolok, hogy ennyi időn belül lesz nagyobb helyre költözés). Természetesen tisztában vagyok azzal, hogy nem a legkisebb gyártási méretben találom meg a csúcskészüléket amit szeretnék, és bár általában minimum a középkategóriában, vagy ha az anyagiak engedik, akkor a felsőben gondolkozom, de most kész vagyok kompromisszumot kötni, mert muszáj. Ezért kértem a segítséget, aminek a tárgya az lenne, hogy az említett méretben melyik modell lehet az, ami teljesíti a legtöbbet azokból az igényekből, amiket megfogalmaztam. HDR esetén is éppen azért írtam úgy, hogy "esetleg", mert ha nincs ilyen, hát sebaj, ezzel jelenleg együtt tudok élni. Ha marad a korrekt kijelző, a lehető legjobb válaszidő, akkor az is elég lesz.

    Kérdésedre válaszolva a nézési távolság maximuma 1,5 méter, ennél nem fogunk távolabb kerülni a tévétől. Nem a monitort váltaná a készülék egyébként, én továbbra is monitoron játszom, párom játszik tévén (meg olykor közösen), és neki szeretnék valami használhatót - neki sincs komolyabb elvárása jelen helyzetben.

    stilo18 és ProEvoFan ajánlása egyébként elég kedvemre való volt, kiindulhatnánk ebből is. A Telekomhoz nem ragaszkodok egyébként görcsösen, csak valamiért egyszerűbbnek tűnt onnan válogatni. :)

    God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Új hozzászólás Aktív témák