Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BusinessGuy

    őstag

    válasz KaitouP #104121 üzenetére

    Akkor igen komoly gondok vannak Kazzal ha szerinte egy porsche úgy viselkedik mint itt a játékban. :C
    Mindig emögé az autóversenyző meg autómániás dolog mögé bújtatják mikor a vezetésélményröl volt szó. Az nem vezetés élmény ha egy autó indokolatlanul irreálisan viselkedik az eredetihez képest. Azt meg hogy japán versenyző inkább hagyjuk is...
    Igen a vezetés élménye az autózás meg az autók adták az eddigi részek savaborsát. A versenyek és az autók iránti szeretet és történelem. Erre itt a GT7 amiben a versenyek jórészét kiherélték egy rövid singleolayer kampányra, alapvető eddig minden részben megjelenő versenyeket minimalizáltak vagy töröltek ki teljesen, a sorozat legeleje óta bent lévő alapvető funkció(ka)t szedtek ki a mikrotranzakciók kedvéért, és közben amikkel promózták a játékot az konkrétan mint kiderült erős ferdítés és hazugság áradattal volt kirakva. Bizony az auto tuning is a sorozat fyökeres része volt és részek óta kérték a rajongók ennek is a fejlősését ez sem történt meg érdemben.

    Itt nem csak a mikrotranzakciók a probléma és nem is a patch hibák. Hanem az hogy ez a játék már csak nyomokban követi azt ami a GT volt és amikben a rajongók is várnák a fejlődést az szimplán nem történik meg. Szó nincs itt arról hogy bárki más irányba terelné a szériát. Igértek egy rendes single player GT részt a sport után. Fejlesztett tuning rendszerrel. Ebböl nemhogy nem valósult meg kb semmi a sorozatban megszokott elemeket is kiherélték a játékból. Ha pedig nincs szerver nem játszhatsz a singleplsyer játékoddal ami önmagában nevetséges és indokolatlan.

    Változatlanul kérdezem mi a fejlődés és az irány amivel ez a játék jobb lett az elődeinél vagy akár csak ugyan olyan miközben az említett eddigi játékelemeket kezdve a singleplayer tartalommal kiherélték? Tényleg érdekel mert én aki szintén az első rész óta tolom a sorozatot és a 4-ig hatalmas rajongója voltam nem látom hogy ez ami történik a sorozattal ez miért jó. Messze nem vagyok vele olyan derülátó mint te pedig imádtam ezt a szériát viszont egyre inkább azt érzem hogy az irány ahova tart nagyon nem jó.

  • .LnB

    titán

    válasz KaitouP #104121 üzenetére

    Ez nem válasz a kérdésemre. De tudod a választ. Az ami akar lenni ez a sorozat a jövőben, az ugyan az, amilyen most. Mert nem akar más lenni, nem akar érdemben fejlődni. És az oké, hogy te ezt elfogadod. De ne puffogjál már, ha valaki ezt szóvá teszi.

    Értsd meg, hogy van akinek nem kell a zenés autózás, a millió fotómód háttér. Hanem komplexebb versenyzési élményt vár. Nagyobb volumenű egyjátékos módot, aminek a fele ne az legyen, hogy teljesíts egy kanyart, pályát arany serlegre.. ésatöbbi.

    Mint írtam, és ezt némileg te is alátámasztod, ez a játék Yamauchi autó szeretetéről szól. Nem a versenyzés, vezetés élményéről. És ez ma már szerintem kevés. Elment ez mellett a recept mellett a világ.

    Azt hiszem nem túl nagy jóslás részemről, de a GT7-nek úgy ki fogja fújni az orrát a Forza Motorsport 8, hogy majd csak pislogtok. Mert az autók iránti szeret benne van abban is, a tartalom és a technika is. És lehet, hogy autómúzeum, meg fényképész oktatás nem lesz benne, de a versenyzés élménye maxon lesz.

    Ui.: Ja, és ahogy a példa mutatja, Kaz vélhetően süket, vagy elég rosszul hall már, mert ezek a hangok elég kiábrándítóak a játékban. Szóval csak a szemével szereti az autókat az öreg?

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák