Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balázs1986

    addikt

    Sziasztok! Pár napja már olvasom a topic-ot, kösz a sok segítséget, kb. minden kérdésemet megválaszoltátok :) Meg is vettem egy 500Gb 1216-ost Fifa 16-tal (erre most látom Store-ban, hogy akciós a Fifa, spóroltam volna 5k-t ha hamarabb látom :D )

    ITjunior: Nincs összehasonlítási alapom a régi modellel, de nekem most olyan helyen van, hogy ha felpörög, akkor nagyon rezonál. DVD-olvasásnál van is zaj, de ez csak 5-10 sec. A hűtést még nem hallottam üzemelni.

    Batyops: Lehet hogy már késő, de LG LF6xx fronton is megéri szétnézni. Nagyon alacsony az input lag-ja, természetesek a színek, és a linkelt "Milyen TV-t vegyek" topic-ban is ajánlottak.

  • Balázs1986

    addikt

    Sziasztok! Belefutottam egy problémába: először vásárolnék Store-ból, de egy istennek se bírom a bankkártyámat elfogadtatni. Azt írja, legyek szíves megadni egy érvényes bankkártyaszámot. Gondoltam biztos az a gond, hogy Maestro (electro) a kártyám. Sebaj, ott a Paypal. Hozzáadtam azt a fiókomat, de ugyanúgy a bankkártyát követeli, hiába PP-vel szeretnék fizetni. Töröltem a PP account-ot, aztán csatoltam számítógépen webes store-on keresztül, de ugyanez a gond. A bankkártyát természetese PC-ről sem tudom elfogadtatni. Neten rákerestem, sokan írnak ilyen gondot, de a megoldást sehol sem láttam megírva. Vannak erre tippek, hogyan oldhatnám meg anélkül, hogy emiatt regisztrálni kelljen az Amazon-ra?

  • Balázs1986

    addikt

    válasz Zanik #73793 üzenetére

    ...és koncsik:
    Köszönöm a válaszotokat! Ez a Maestro enged netes vásárlást, direkt ilyet kértem, kb. mindig ezzel vásárolok értelmes webshop-okban. De letettem róla, a PayPal-ra koncentrálok. Azt viszont nem értem, hogy miért nem működik.
    Jelen helyzet: Megnéztem a PayPal oldalát, ott látom a Preapproved payments részben, hogy a konzolról indított PP fiók regisztrációt a Sony élből elutasította, illetve értesítő email is jött: Sony Network Entertainment International has cancelled a Billing Agreement with you.
    Viszont a PC-ről indított társítás Active státuszú, csak éppen úgy volt beállítva, hogy elsődleges fizetési mód a PP balansz, ami 0Ft volt. Másodlagos nem volt aktív. Beállítottam annak, hogy a PP a bankkártyáról vegye le a kellő összeget ilyenkor (mint eBay pl.). Így se ment. Végül is feltöltöttem az egyenlegemet, most már tudnék közvetlenül PP-ről fizetni, erre a konzol ugyanúgy a bankkártyámat követeli (nem tudjátok, miért?), PC rendelésnél meg már éppen jó is lehetne mert nem azt mondja hogy gond van a kártyával, hanem hogy We've encountered an error while prcessing your order....blablabla, try again later. Próbálkoztam én később is, de nem jó.
    Elég hamar ki fogok így ábrándulni a Store-ból :(

  • Balázs1986

    addikt

    válasz EczkE #74262 üzenetére

    Rengeteg dologtol fugg: PS miatt alacsony input lag, mire hasznalnad PS-en kivul, kell-e sat tuner, milyen szolgaltatasok kellenenek (smart stb), milyen felbontast szeretnel (fullHD/4k, szvsz inkabb egy jobb fullHD legyen), milyen tavolrol nezned, es foleg mennyit szansz ra. Itt a forumon van Milyen TV-t vegyek topic, ha ezeket leirod hamar kapsz valaszt. Nagy esellyel egy Samsung, LG, vagy Sony lesz amit mondanak.

    Neoteric: 55" mar eleg jo beruhazas ha nem also kategoriat akar venni, es ha kozelrol nezi (2m vagy kevesebb) akkor felesleges. 3m korultol viszont tenyleg indokolt ez a meret.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák