Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • athlasz

    csendes tag

    Üdv!
    Előre is elnézést kérek, brutál amatőr vagyok a témában, talán nem is ezen a fórumon kellene feltennem kérdéseim, de azért megpróbálkozok...
    Ausztriában lakom, szeretnék venni egy PS4-et. Jövő csütörtöktől lesz a Hoferben (az otthoni Aldi) akciós, ebből tervezek venni:

    https://www.hofer.at/de/angebote/technik-angebote/detailseite/ps/p/ps4-playstation-4/

    Hétvégén voltam otthon, azt mondta az egyik eladó a MediaMarktban, hogy ha kint veszem a gépet, akkor azzal nem tudok online játszani majd otthon.
    Ez igaz? Mint ahogy már említettem, nem vagyok képben a témában, utoljára NES-el játszottam kb, abban a tudatban voltam hogy a PS is úgy működik hogy ha veszek bárhol egy gépet, és megveszem hozzá a játékokat, akkor azzal bárhol tudok játszani. Ilyeneket hogy PS Store meg DLC eddig még nem is hallottam, itt az összefoglalóban olvastam, amin párszor még át kell magam rágnom úgy érzem :D
    A C-Chassis egyébként mit jelent? Remélem nem a régi alaplappal szerelt gépek lesznek, majd megnézem. Van még valami az alaplapon kívül amire figyelni kellene, és látszik a dobozon?
    Jól értelmezem tehát, hogy ha itt kint veszem a gépet, attól még tudok a magyar Store-ra regisztrálni? És a játékokat is itt, vagy amazon.de-n venném, azokkal szintén tudok majd rendesen játszani?
    Köszönöm :)

Új hozzászólás Aktív témák