Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tatyla

    őstag

    válasz Bazsi1987 #96853 üzenetére

    Akkor ez a lufi hamarabb kidurran mint vártam

    PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

  • KaitouP

    veterán

    válasz Bazsi1987 #96853 üzenetére

    Egyetértek. Egy két VR specifikus játék biztos ütni fog, ez kétségtelen, de szerintem ez is rétegcucc marad, pláne hogy egyes játékok esetében elképzelhetetlen a használata. Egy vígjátékot sem érdemes 3D -ben nézni, nem igaz?

    Pro -hoz: én majd jövő nyáron váltok, most vettem augusztusba a gépet. Menjen a Sony... oda. Xbox viszont nem érdekel, Scorpio se, akkor sem ha izomgép lesz.

    erahurka: Ebben teljes mértékben igazat adok. :) Viszont ma már szerintem többet foglalkoznak a grafikával, mint például a játékmenettel, vagy a sztorival.

    danih: kérlek a véleményemet ne kezeljétek így, nem vagyok én megmondó ember, szimplán csak találgatok, mint bárki más. :) Én elfogadom más véleményét is, nem gondolom hogy az én véleményem az egyetlen és igaz.

    Shamat: értem én, valaki ettől ejti el az állát, ízlések és pofonok. Egyenlőre nekem úgy tűnik hogy ez sem lesz túl elterjedt, de könnyen lehet, hogy nem lesz igazam. Számomra annyi, hogy érdekes a VR, de maradok a klasszikus módszernél. :)

    vg: az meg a másik, hogy gondolom nem mindenki szervezete bírja ezt a cuccot.

    Zanik: igen, és ez tök jó, csak azért illett volna az egyébként nagyon hosszú futású PS3 -ra megjelentetni. Ezek után ha bukás lesz, az elég szégyen tőlük. De egy biztos, és örülök hogy egyetértesz, hogy ha valami egy kacat szar, azon a grafika se segít. Viszont ha a grafika nem épp a legmodernebb, attól még ehyhogy játék lehet nagyon jó.
    Egy nő is, hiába szép, ha belülről szar ember. Azzal nem fog együtt élni a normálisabbja.

    [ Szerkesztve ]

    God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Új hozzászólás Aktív témák