Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maszekember

    aktív tag

    válasz A`rpi #95571 üzenetére

    Köszönöm a választ mindenkinek, sokat segített!

    A Nintendo Switch azért van a képben, mert bár a Switch kézi konzolként is használható, azonban logikusan a Wii U utódja is (bár a Nintendo egyiket sem ismerte el) , tehát teljes értékű otthoni rendszer is lesz/kéne legyen. Teljesítménybeli gyengesége annyira nem izgat, bár fontosnak tartom a grafikát, de nincsenek extra igényeim ezzel kapcsolatban, ha gusztusos és szép, hangulatos a látvány akkor boldog vagyok, nem kell olyan legyen a kép mintha ablakon keresztül nézném a világot.

    Másrészt jelenleg handheldként egy N3DS XL-t használok (bár nem rég óta) de -személy szerint- nagyon minőséginek tartom a Nintendo játékait (Mario-k, Zelda stb.), sőt igazából nekem úgy tűnik, hogy az én játékokkal kapcsolatos elképzelésemet talán a Nintendo elégíti ki a leginkább (hazamegyek, kényelembe helyezem magam, játszom pár órát Marióval vagy Zeldával, esetleg barinővel csapatunk egyet Kartban) . Nincs szükség arra, hogy sok időt fektessek bele a játékba, viszont bármikor felvéve is azonnal egyértelmű mit-hol-hova. Ugyan akkor vannak olyan játékok (Witcher 3, Batman Arkham sorozat, Just Cause 3 stb.) amelyeket vagy szeretnék még egyszer kijátszani (vagy éppen először), illetve kipróbálni, illetve nyilván lesznek is a jövőben. Utóbbi szól számomra a PS4 mellett.

    (off topicba tettem, de nem működik valamiért)

    [ Szerkesztve ]

    " The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

Új hozzászólás Aktív témák