Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • toompa

    őstag

    válasz maszekember #95560 üzenetére

    Üdv!
    Szgergely leírta a lényeget,amivel teljesen egyet értek. Én csak kiegészíteném.
    Még híre sincs a PS5-nek,nyugodtan megveheted a Pro-t,ha pénz nem számít. Ha számít,akkor egy slim vagy 1216-os gép is alternatíva lehet.
    Meg fogjátok találni a párodat is érdeklő játékokat,ebben biztos vagyok.
    Hibaforrás eddig is elenyésző volt,de az új gépeknél ezeket már teljesen kiküszöbölték. A portörlés meg fontos,mint bármelyik másik készüléknél. Szétszedni nem kell.
    Az Uncharteden kívül még elég sok exkluzív címet fogsz találni ha körülnézel.

    [ Szerkesztve ]

  • A`rpi

    addikt

    válasz maszekember #95560 üzenetére

    "1, Vannak-e jópofa local multiplayer (ha jól tudom ez a szakszó arra, amikor két ember egy konzolon két kontrollerrel játszik) játékok rá, akár Mario Kart szerű autós, akár RPG, de lényegében bármi jöhet. A lényeg az lenne, hogy a játékokban kevésbé jártas két embernek nyújtson fáradt esténként 1-2 órára szórakozást. A másik fél a barátnőm lenne, tehát jó lenne, ha a játékmenet vagy a grafika/stílus azért a gyengébbik nemnek is tetszene, ezzel kapcsolatban szívesen olvasnék tapasztalatokat egyébként."

    Igen vannak, itt találsz egy átfogó adatbázist ezekről a játékokról: [link]

    "2, Maga a konzol. PS4-ből ha jól tudom most jön a Neo. Próbáltam kicsit utána olvasni a témáknak, a cikkek alapján ez nem egy konzolváltás, inkább a réginek a "feltuningolása" . Azért fontos számomra a kérdés, mivel az kifejezetten kitétel, hogy a vásárlás után (karácsony) lehetőleg minél később kelljen új generációra váltani, ebből a szempontból a Switch van nyerő helyzetben, lévén az fogja adni a Nintendo játékok hardwer-alapját várhatóan 4-5 évig. A Sonynál mi a helyzet, mikorra várható a PS5?"

    PS PRO lesz az időtállóbb viszont drágább is, én a magam részéről használt gép vásárlását is ajánlom mindenkinek.

    Hogy a Nintendo féle Switch hogy jött a képbe nem tudom, teljesen más alapjaiban véve az a megoldás, kézi konzol, teljesítményben és játékkínálatban is eltérő. Különböző szegmenst céloz meg mindkét gyártó.

    "3,Minőségben mennyire van jó híre a PS4-nek? Olvastam itt, hogy a rendszeres takarítás fontos, ezt betartva milyen egyéb hibára/hiba forrásra lehet számítani?"

    Hűtés karbantartásán kívül más teendőnk nincs a géppel, jól megvannak építve. Tipikus szériahiahibkról itt olvashatsz: [link]

    "4, Uncharted-on kívül vannak egyéb Sony exkluzív címek (erős sztori és karakterek, kalandjáték vagy RPG) ?"

    PlayStation 4 erős exkluzív címek terén,
    az interneten találsz listát, vagy használd az itteni keresőt.

    Teljesség igénye nélkül, God Of War 3, The Last of Us, UNCHARTED: The Nathan Drake Collection, Bloodborne, Little Big Planet 2, stb..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák