Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Damage

    senior tag

    válasz zzola #9204 üzenetére

    :F
    Van reális magyarázatod a cinikus hozzászólásodra vagy csak szimplán unatkozol? Tudod egyáltalán nem mindegy számomra, hogy mennyien mennek. Amennyiben legalább minden második ember azt mondja, hogy megy éjszaka, nem kizárt, hogy meggondolom magam és másnap dél körül/délután mennék. Nem az hajt, hogy elsőnek jussak PS4-hez, ebben az esetben már megvettem volna kint, vagy jelen esetben órákkal éjfél előtt oda mennék. Egyszerűen próbálok abban az időben menni, amikor előreláthatólag legkevesebben lesznek. Legtöbb ember gondolom nem vesz ki emiatt szabadságot, kivárja a másnapot. Helyzetemből adódóan szerencsésnek érzem magam, hogy a munkaidőm rugalmas. Nem akarok órákat várni a bolt előtt. Próbálom felmérni, hogy ki mikor megy és ebből következtetni, hogy mikor érdemes mennem.
    Mi ebben az "óvoda"?

    Szerk.: jó lett volna nekem a kiszállítás is (így volt alapból bejelölve), de mivel szállítási címnek nem Budapestet adtam meg, ezért nem tudják 100%-ra garantálni a pénteki kiszállítást. Persze nagy valószínűséggel meg lesz, de késéssel. Én nem érek rá késő délután (nem, nem a PS4 előtt fogok ülni), de nem akarok várni hétfőig sem.

    Szerk. 2: olvass vissza az elmúlt pár tucat oldalra és nézd meg mennyi szakmai HSZ van közte. Ez egy (hivatalosan) meg nem jelent gép, és jelen esetben a megjelenésének körülménye adja a legtöbb témát, és amint láthatod ez foglalkoztatja az embereket, ha nem tetszik ugord át, amit írok...ne trollkodj!

    [ Szerkesztve ]

    ''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

  • zenwalk

    senior tag

    válasz zzola #9204 üzenetére

    Akár hiszed akár nem, én vidékről fogok felautózni aznap :D . Mondjuk a konzolért csak délután tudok elmenni :B

Új hozzászólás Aktív témák