Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    válasz Phausto #82631 üzenetére

    Nem láttál nagyon elfajult vitákat, mert egy idő után törlik őket, de a klasszikusok közé tartozik most már az új PS, a PS+ játékok minősége, illetve az, hogy hangos vagy nem hangos-e a gép hűtése. Ez utóbbiról jut eszembe, mindjárt itt a nyár, mi lesz itt!... ;] Egyébként az értelmes spekulációkkal nincs probléma, a példáddal élve ez olyan, mintha már előre szidnánk a sorozat készítőit, hogy hogy lehettek olyan szemetek, hogy meglépték azt, amit mi sejtünk, hogy talán meg fognak lépni.

    “The wha-"

  • A`rpi

    addikt

    válasz Phausto #82631 üzenetére

    Nyilván nem kell túlzásokba esni, ezzel egyetértek (hozzáteszem én még ebben a topikban nem láttam nagyon elfajult vitákat)

    Nyilván ez nem véletlenül van így. :)

    de a véleményemet hadd írjam már le egy olyan témáról ami igenis szorosan kapcsolódik a ps4-hez, anélkül hogy 5 perc múlva törölnék.

    Probléma nem magával a témából van, hanem az ebből feleslegesen kialakuló parázsvitákból, ahol egymásnak esnek a fórumtársak, vagy csak épp egymást hergelve elgurul a gyógyszerük, és esetleg olyan dolgokat írnak amit a későbbiekben megbánnának.

    A másik fele pedig az hogy ezeket a pletykákat volt, van aki holtbiztosra veszi, és már most olyan infókat terjeszt aminek semmi valóságalapja nincs.

    Néha azt érzem, mintha maga a Sony szponzorálná ezt a topikot és még csak véletlenül sem szabad egy rossz szót sem írni a cégről, másképp törlik a hozzászólásomat.

    Olvasd át nyugodtan a téma összefoglalót, objektíven van összeállítva.
    A fórum életéének irányításánál pedig csak az a szempontom, hogy nyugodt lékőr legyen itt.

    Ahogy korábban is mondottam tetszik nem tetszik kérdésben mindenki kedvére nem tudok tenni. A visszajelzéseket köszönöm, de azért remélem az én nézőpontom is elfogadható. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák