Új hozzászólás Aktív témák

  • Phausto

    tag

    válasz Wlac #82630 üzenetére

    Oké, spekuláció. Értem én. De ez most olyan mintha én egy sorozat topikjában (pl. Game of Thrones), azt mondanám, hogy ne beszéljünk már arról, hogy mi lesz a következő részben, mivel úgysem tudja senki előre és csak spekuláció, ezért felesleges. Megöli a fórum lényegét, azt hogy kibeszéljünk dolgokat, megvitassuk, eszmét cseréljünk. Én már személy szerint unom a sok sablonos kérdést, amire a válaszok amúgy 95%-a benne van az összefoglalóban, meg hogy milyen fülest vegyek, milyen ez meg az a játék, hol milyen akciók vannak (ami nyilván hasznos, ebbe nem is kötnék bele :DDD ), és társaik. Néha azt érzem, mintha maga a Sony szponzorálná ezt a topikot és még csak véletlenül sem szabad egy rossz szót sem írni a cégről, másképp törlik a hozzászólásomat. Nyilván nem kell túlzásokba esni, ezzel egyetértek (hozzáteszem én még ebben a topikban nem láttam nagyon elfajult vitákat), de a véleményemet hadd írjam már le egy olyan témáról ami igenis szorosan kapcsolódik a ps4-hez, anélkül hogy 5 perc múlva törölnék. Nyilván Árpi munkásságát elismerem és nem őt akarom ezzel fikázni, de ezzel nagyon nem értek egyet. :R

Új hozzászólás Aktív témák