Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz kola99 #63759 üzenetére

    Mint írtam: 65VT60-am van. Nem igazán láttam még ghost-ot rajta egy-egy keményebb PS3-etap után sem - az utolsó széria ilyen szempontból is "kicsit" jobb lett, mint a korábbi évek modelljei! Konkrétan ma se nagyon van olyan TV, ami megszorongatná, akár feketeszintet, akár mozgásmegjelenítést, akár színhűséget tekintve. Az LCD már nem is fog a nyomába érni, az OLED-próbálkozások meg ígéretesek, csak fizess 1-2 mFt közötti összeget egy 55"-os TV-ért, aminek ráadásul még számtalan gyermekbetegsége is van. Szóval köszi, de ma is VT60-at vennék újra, ha lehetne még kapni és ezzel elég sokan így vannak, akik kapisgálják valamelyest a TV-témát.

    De egyébként sem vagyok annyira kocka, hogy ne álljak fel időnként a játék elől. Régen rossz, ha valaki ottragad órákra tágra nyílt szemkocsánnyal a kijelzőre tapadva. Ebből én már úgy 15 éve kinőttem.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz kola99 #63759 üzenetére

    De egyébként meg a játékok jelentős részében nincs is HUD, vagy dinamikus HUD van (Uncharted-ek, TLoU, Dead Space-ek, stb., hogy csak pár nagyobb címet említsek), vagy eleve mozog a HUD is. Szóval ez korántsem akkora gond a régi plazmásoknak sem, mint amilyennek egyesek beállítják. Lassan 10 év alatt a harmadik plazmámat koptatom, de már az elsővel sem volt semmi gond a játékok HUD-jai miatt. Ráadásul a plazma minden szempontból előnyösebb választás játékra, mint az LCD a jobb válaszidő és a jobb mozgásmegjelenítés miatt is. Aki hardcore multi-játékos, az tudja miről beszélek. Sokat jelent ám az a pár ms is, amit elbuksz még egy középszerű LCD-nél is a plazmához képest. Pont be lehet szedni ilyenek miatt a headshot-ot.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák