Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    válasz A`rpi #61005 üzenetére

    Bezony!
    Pl. egy BF4-et sosem ajánlanék egy kezdőnek. :D Bár aztán...ha végigpörgeti valaki a single-t legalább a kontroller gombjainak kiosztása az magabiztosan megy.

    De pl. kezdőknek jó pl. egy ilyen Tomb Raider: Temple of Osiris szerű játék. Baromi jó coop-ba....de single-be egyáltán nem kötött le. Nem mellesleg ingyenes PS+ játék volt ugyebár.

    Tény és való....egy BF4-es....lespawnolok-lelőnek...lespawnolok-lelőnek egy életre el tudja venni az ember kedvét a PvP-től.

    De haverokkal még az is vicces lehet. Ismerősöm is 0,4 -es KDR-nél nem tudta feljebb nyomni magát...aztá rájött, hogy van C4 meg tankok. :)

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

  • Attila VÁC

    csendes tag

    válasz A`rpi #61005 üzenetére

    Szia.
    Köszönöm.
    Olvastam. Egy kicsit igen én is tartok a töréstöl.
    Nekem is számít az ár csak most spórolnak annyit hogy meg vegyem.De kétely is van bennem.
    Ez olyan amikor valaki mondja NE VEDD MEG mert rossz,de te akkor is.
    Csak szeretem volna 7.1 hetset et.
    Hogy mennyi pluszt ad.
    Meg annyi hogy után hetset ek amik vannak pc re az nem jó ps4 re ügye?

    Üdv Attila

    ,,attól hogy a szavakat nem írom le helyesen, még kevesebb nem vagyok nálad"

  • F.B.I.

    veterán

    válasz A`rpi #61005 üzenetére

    Most fogok vásárolni valamelyik, olcsóbb Turtle Beach vezetékes fulesbol, amik elég jó áron mennek most az 576-ban, majd írok róla.

    Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

  • pomk

    őstag

    válasz A`rpi #61005 üzenetére

    Ígértem, hogy írok majd egy összefoglalót a Kingston HyperX Cloud I típusú fejhallgatót illetően. A fejhallgatót a PC-Land nevű boltban vettem. Velük minden rendben volt, kommunikatívak, pontosak, segítőkészek. És ha feliratkoztok a hírlevélre, kaptok egyszeri 500 Ft kedvezményt. :) A terméket pick-pack pontra rendeltem, a csomagolás lehetett volna kicsit "vastagabb" is, mert az eredeti dobozt csak egy sima vékony fóliával tekerték be. Ez sajnos nem védte volna meg semmi féle külső támadástól: leesés, karc, ütődés, stb. Szerencsére nem fordult elő semmi ilyesmi. A csomagba számla, garancialevél csatolva. 2 évi garancia van a termékre.

    Kibontva a dobozt olyan látvány tárult elém, amit utoljára akkor éreztem, amikor az iPhone-mat bontottam ki. Fényképeket sajnos nem készítettem, de a neten egy csomó elérhető a csomagolásról. Doboz kívülről, dobozban elosztás, kicsomagolva.
    Már maga a doboz olyan minőségi érzetet adott, hogy biztos voltam benne, hogy ha beljebb megyek, akkor sem fogok csalódni. A doboz teteje finoman és lassan csúszik le az aljáról, éppen csak egy halvány különbség van a két méret között így ez is rendkívül elegáns. Kibontva az érzés csak fokozódott. Az elosztás, és a csomagolás is tökéletes. A fejhallgató középen található, a fejpánt alatt lévő résben vannak a pót plüss fülpárnák.
    A csomag tartalma(balról jobbra):
    1. Vastag, bélelt tartó/hordozó zsák
    2. 2db plüss fülpárna
    3. Hosszabbító
    4. Vezérlő egység, hangerő + / -, mikrofonnémító és egy felvevő gomb(headsetként használva)
    5. Repülős adapter
    6. Lecsatolható mikrofon
    7. Egy mikrofon/fejhallgató közösítő(ezzel csatlakoztatható a DS4-be ill. telefonba, táblagépbe, és egyéb olyan eszközbe amiben 1 jack csatlakozó van)
    8. Fejhallgató fix kábellel

    A minőségről csak annyit, hogy miután kivettem a dobozból kb. 10 percig csak fogdostam és simogattam. :) Megmutattam barátnőmnek is. Reakció: "Ez olyan szép, hogy kár lenne használni. A vitrinben a helye!" :)

    A fejhallgató két oldalán a párnák felett található egy fém sín, amellyel a magassága állítható. A szerkezet robosztus, pontos, jól állítható. A fejhallgató párnák két oldalt egy Y alakú fém villában tudnak mozogni, ezzel követve a fejformát. Hozzáteszem, hogy ezek a fém cuccok ill. a kábelek első osztályú harisnyás borítása miatt is közre játszott abban, hogy ezt a terméket választottam! Ha ismereteim nem csalnak, ezek más hasonló árkategóriájú termék esetén műanyagból készültek, ill. a kábelek sem harisnyázottak.

    A kábelek, csatlakozók összeszerelése magától értetődik, de van hozzá egy kis füzet amiben leírják mihez(PS4, PC, telefon, tablet, repülő) hogyan kell csatlakoztatni, mit mivel kell összedugni. A csatlakozók pontosan és szorosan kapcsolódnak. Nem lötyögnek, nem csúsznak szét.

    Miután összedugtam mindent első körben a telefonommal szerettem volna kipróbálni. Bedugtam, semmi. Néma. Csak 3-4 pattanó hangot hallottam a jobb oldali hangszóróból. Átdugtam táblagépbe, dettó. Se zene, se youtube nem hallható. Gondolhatjátok hogy levert a víz...Időközben el kellett mennem barátnőmért és meséltem is neki a kocsiban, hogy beszart, küldhetem vissza, stb. Hazaérve ugyanúgy összedugtam mindent és láss csodát, megszólalt. :) Örö é bódottá öntötte el a szívünket. :)

    Ahogy egy korábbi posztban írtam, kíváncsiságból rá is kerestem egy 5.1-es zenére. Pink Floyd - The Time 5.1. Nem vagyok Pink Floyd fan, de ezt a hangzás miatt érdemes mindenkinek meghallgatnia a saját eszközén!!

    Mivel ez az első komolyabb fejhallgatóm, így hangzásban sajnos nem sok összehasonlítási alapom van. Eddig játékot és zenét hallgattam rajta, de mindkettőben voltak olyan hangok, amelyet korábban ugyanabban-ugyanott még nem hallottam. :) Magasok szépen, tisztán szólnak, mély dübörgése nem mélynyomó de szerintem bőven elég.

    Én 2 féle módon próbáltam ki a PS4-hez csatlakoztatva, és érdekes módon az utóbbi vált be.
    1. PS4 - TV - Erősítő kombó, majd fejhallgató erősítőbe csatlkoztatva.
    2. Fejhallgató közvetlenül controllerbe dugva.
    A második esetben sokkal jobb és kellemesebb volt a hangzása, így szerintem ennél is fogok maradni. Viszont így sajnos jobban merül a DS4 akksija. Hogy mennyi ideig bírja így? Egyelőre még nem használtam annyit, hogy lemerült volna. Kb. 3 órát játszottam így több felvonásban.

    Kényelem tekintetében a fülpárnák műbőr(bőr?) borítása nagyon kellemes érzést biztosít. A fülemet körbeöleli, a hangszigetelése jó. Ha nem szólt éppen semmi, akkor még éppen megértettem amikor barátnőm beszélt hozzám.
    Viszont azt, hogy hogy hordjam még próbálgatom. Egy idő után a fülem előtt, a szemem irányában, lévő rész kicsit megfájdult. Viszont ha kicsit szorosabbra vettem a fejpántot és a fejem tetején felültetem akkor már kellemesebb volt. Valószínű az volt a gond, hogy a fülpárnák tartották az egészet és ezért nagyobb volt a nyomás mint kellett volna.

    Jövő hétvégén megyünk egy hosszabb, 1100 km-es útra. Azt terveztem, hogy az út során a régi zenéimet újrahallgatom. Kíváncsi vagyok és izgatottan várom milyen hangzása lesz és hogy fognak szólni a régi zenéim.

    Sok fejhallgató tesztet, reviewt felhasználói véleményt elolvastam, megnéztem, de számomra ebben a kaetgóriában ez tűnt a legjobb választásnak. Sokat gondolkodtam, hogy egy virtuális 5.1-es, vezetéknélküli fejhallgatót vegyek, de egyáltalán nem bántam meg hogy nem így tettem. Virtuális 5.1-ről fogalmam sincs milyen lehet, de számomra ez a sztereó füles tökéletesen megfelel. És mivel a vezetéke a DS4-be van közvetlenül csatlakoztatva, egyáltalán nem zavaró játék közben.
    Ezen kívül ahogy fent is említettem az alkatrészek anyaga és minősége is nagyot nyomott a vásárláskor. A fém lemezek amelyekkel állítani lehet a mgasságot, ill. az Y alakú villa, ami közé a hangszórók fel vannak fogatva más termékeknél műanyagból készültek. A kábelek harisnyázottak, nem tekerednek, nem csomósodnak össze.

    Konklúzióként annyi, hogy mindenkinek bátran ajánlom aki 25.000-ig keress fejhallgatót.

Új hozzászólás Aktív témák