Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #20844032

    törölt tag

    válasz vonSux #54599 üzenetére

    Minthogy nem is az. Én egyedül játszottam, rohadtjó volt úgy is. Pont olyan, mint akármelyik sandbox, csak más a nézet meg a téma a megszokotthoz képest. Sőt, sehol nem éreztem, láttam, tapasztaltam benne, hogy ez aztán mennyire coopra lett kitalálva. Coopban tolni bármit az jó móka, ennyiről van szó, semmi többről.

    [ Szerkesztve ]

  • N@idia

    őstag

    válasz vonSux #54599 üzenetére

    Engem nem zaklat fel a dolog, hogy neked nem tetszik nem mindenkinek jön be a zombi játékok. Viszont ez a játék szerintem coop-ban élvezetes én sok játékot próbáltam már úgy, hogy egyedül végigviszem egy darabig leköt aztán beleunok, de ha mondjuk haveroddal kezdted volna el a játékot lehet más véleményen volnál a játékkal kapcsolatban. A grafika meg szerintem egyáltalán nem rossz ahhoz képest, hogy konzol. Ugyan ezt ha PC-n játszottad volna nem ezt mondanád, hogy nem szép ott még ettől is jobban néz ki 60Fps mellett a játék én már csak tudom :P Szal nem értem miért kell minden játéknál lehurrogni a grafikát az új COD BOIII ezt a grafika szintet meg sem fogja közelíteni szal beszélhetünk itt mindenről, de maradjunk annyiban ha nincsenek barátaid akivel játszhatnál együtt akkor minden játék dög unalom lesz kezdve a BF4-el vagy bármilyen más multis játékkal, mivel ezeket is csapatban játszod. Egyedül ezeket is nagyon hamar meglehet unni én biztos megunnám ugyan így fogok lenni a Star Wars Battlefronttal is, ha nem lesz olyan aki meg veszi akkor az is unalmas lesz. A single-t Coop-ban lehet csak játszani a multit meg egy remek társasággal :K

    [ Szerkesztve ]

    Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

Új hozzászólás Aktív témák