Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz zenwalk #5396 üzenetére

    Én Killzonet mindenképp (megapackot kértem) azon kívül BF4, más korongosat idén nem tervezek, elég ritkán van időm játszani, ráadásul KZ és BF4 multija jó ideig ki is fog tartani... Levezetőnek meg ott lesz Resogun és Contrast novemberben ingyen (mindkettő érdekel és amugy is megvettem volna) és ki tudja mit tartogat a december :D Pár psn-es címet lehet veszek mellé, de rendes 16+ezres játékot nem hiszem, a következő amit megveszek az a Destiny s Driveclub lesz (hacsak nem az akkor is ingyenes lesz) illetve esetleg inFamous, abból az 1hez volt szerencsém azt hiszem (a törés botrány utáni ingyenes játék keretében) de nekem annyira nem jött be, kicsit olyan volt mint egy gagyi gta ráhúzva szuperhősös szerepet. A sztori nem tetszett, amit csinálni kellett nem volt változatos (gtaban sem az szerintem se acben) mert a lényeg megközelítés végig ugyanaz, akkor meg idegesít a nagy terep ha úgyis mindenhol ugyanazt teszed... A Watch Dogsot nagyon várom, de félek az is ugyanilyen open (and empty) world lesz...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák