Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gebriel

    veterán

    válasz PandaMonium #45505 üzenetére

    Oké, értem. Köszi a felvilágosítást. :) :R

    Már csak egy dolgot nem értek.

    Akik ennyire ellenzik ezt a bill+egér párosítást azok, hogy játszanak?
    Leülnek mondjuk Bf vagy cod-t játszani és ha valaki lelövi őket, akkor durrognak magukba, hogy a kisk**g biztos egérrel tolja? ;]
    Ha meg esetleg meg is előzik őket a pontlistán, rosszul is lesznek?
    Tehát érted, ha valaki jobb náluk akkor azt már szidják is mint a bokrot, mert sehogy nem derül ki hogy a másik mivel tolja.
    Nem is tudom ki írta azt hiszem kenny, hogy játszhat egérrel a másik, ő úgy gondolja kontrollerrel le tolja.
    El is hiszem neki, mert ha már valaki bill+egér párost használ akkor már kompenzál valamit, nem nehéz kitalálni, hogy mit. ;)
    Egyébként meg nem kurva mindegy mivel játszik a másik?
    Tehát minden "csaló"-t kiabáló paprikajancsinak üzenem, tanuljatok meg játszani és akkor nem lesz ilyen problémátok.
    Azért érdekes nem, hogy akik öreg rókák az fps-ben, egyikőjüket sem zavarja, hogy mivel játszik a másik...kenny123, Djuree, stb
    Vajon miért?

    Nem beszélve arról, hogy a sok irigy embertől már hányingerem van. (Jöhetnek a magyarázkodások, mert ilyenkor mindig van :U )
    120k konzol és 16-20k játék ár mellet ha valaki megvesz 70k egy irányítót (4játék ára kb) akkor azt már marják, miért?!
    Ha neki így kényelmes?! Konzol arra való, hogy kikapcsolódjon vele az ember, ha neki így jó akkor így jó.

    Természetesen általánosban írtam ezt és nem neked vagy ellened szól. :)

Új hozzászólás Aktív témák