Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • N@idia

    őstag

    válasz Madwe #35367 üzenetére

    Teljesen igazad van a bf4 valóban szar volt én PC-re vettem meg elsőnek és azóta is meg van és játszok is vele folyamatosan,most már azért játszható a játék és nincsenek fps dropok sem random bf4.exe leáll problémák.Na de ez az AC ez katasztrófa lett én lemondtam és helyette inkább a GTA V rendeltem elő ebben a játékban nem hiszem,hogy fogunk csalódni.A rockstar tud játékot alkotni ahogy az elő van írva

    Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

  • mrhitoshi

    veterán

    válasz Madwe #35367 üzenetére

    Új címek kellenek mindenképp, hiszen ezek mozgatják a piacot, míg a régi címek folytatásaik miatt csak egy helyben toporog a piac. Ezzel csak annyi a gond, hogy a kiadóknak a pénze bent csücsül az egyik sorozatban, ráadásul fel van futtatva, ismert cím, így nehéz elhatározniuk magukat. Viszont ha ez így megy tovább, akkor bele fog fulladni a piac, nem lesz innováció. Ez azért is érdekes most, mert mikor megjelent egy-egy új generációs konzol, mindig több új cím jelent meg. Most ez nem igazán érzékelhető sajnos.
    Én nyitott vagyok az új dolgokra, és azért nem fogok megvenni egy x-ik folytatást, mert a sztorit folytatják. Most már ezt belátom. A GTA különleges helyzetben van, mert ott mindig más és más a plot, a helyszín, szereplők. Ezért sem jönnek vele évente. Van egy alapkoncepció, ami marha jó, mert mindenki élvezi, átlagos sztorival, és ezt mindig megtudják újítani, mindig a korhoz tudják igazítani. Persze itt is lesz valahol egy vég, de kérdés mikor. Ha így csinálják továbbra is, akkor ez még évtizedek kérdése.

    PS4

Új hozzászólás Aktív témák