Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mazsiii92

    aktív tag

    válasz consono #276649 üzenetére

    Sziasztok!

    Decemberben vettem a PS4 Pro-mat használtan, a Sonys fülest nem kaptam meg hozzá, viszont eddig elvoltam a sajátommal is, de most szeretnék váltani.

    Segítsetek eldönteni, hogy 3.5mm jack vagy USB-s füles legyen.

    Ha USB-s headsetet vennék, és USB-n keresztül csatlakoztatnám a konzolhoz, akkor működni fog rendesen? Hangzás, mikrofon, stb.

    Vagy inkább ajánlott lenne 3.5mm jack-es fülest venni amit a kontrollerhez csatlakoztatnék?
    Továbbá a ti ajánlásotokra vettem egy USB hangkártyát, az be van dugva a konzolba és abba a hangfalam, tökéletesen működik. Köszönöm ismét! :) Szóval, ha 3.5mm jack-es fülest veszek és ehhez az USB-s hangkártyához csatlakoztatnám, akkor is működne minden funkció, átmenne a hangom és a többiek hallanának? Tudom, nincs h*lye kérdés, de ezt mégis annak érzem. :D

    Igazság szerint ezt a fülest 99%-ban csak a konzolhoz használnám, nem fontos most, hogy más eszközhöz is passzoljon.

    A keret nagyjából 20.000 forint, ha esetleg tudtok ajánlani valamit konkrétan ami bevált nektek és 20k fedezi, akkor ide, vagy ha itt nem lehet akkor privátban kérlek küldjétek el. :)

    Örülnék, ha olyan megoldás lenne a végén aminél nem direktbe a kontrollerhez kell csatlakoztatni a fülest.. de most mindenre nyitott vagyok. :)

    Köszönöm!

    iPhone 15 Plus , Watch Ultra 2 , Beats Studio Buds+, R7-5700x+4070+32G

Új hozzászólás Aktív témák