Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cyberkind

    félisten

    válasz icemad #267461 üzenetére

    Én mindenhol PC verzióról beszélek, nyilván az exkluzívoknál nem, de amit lehet azt PC-n tolom, ahogy a CP-t is, de ha bekerült volna a tps nézet, lehet befigyel a konzolos verzió. Tapasztalatom nincs a régi konzolod verzióval, így nem tudok érdemben mit írni, lehet tényleg annyira rossz, hogy játszhatatlan, nekem nem tudom milyen lenne, én mind a Mafia 3 és Batman Arkham Knight-ot kb a megjelenés állapotában játszottam PC-n, de valamiért nem volt közel se annyira rossz mint másnál, esetleg csak abszolút nem érdekeltek ezek a dolgok, mert tudtam ezekkel együtt is élvezni a játékot, nem tudom melyik. Év játékára szerintem hülyeség indítani a CP-ot, mert ugyan jó a sztori, a hangulat és a karakterek, de ez nem a szint sokszor, leginkább a városban amit már a lassan 8 éves Gta 5 is hoz. De még a megjelenés előtt megfogalmaztam egy dolgot a játékkal kapcsolatban, ezt bármikor és bárminél tartom:
    Egyébként erre majd kíváncsi leszek mindenkitől, hogy amikor kint lesz a játék, és mindenkinek lesz egy bizonyos tapasztalata, mit fog írni, mert én nem fogom soha se azt írni, hogy ez így mind, ami kövezte meg kövezi a játékot, megérte, mert nem, lehetne szó szerint tökéletes is, akkor se, ezt nem szabad követnie az iparnak.:N

    Lefty
    A 2. részben egész jó volt az a város, olyan dolgok voltak benne, ami még egy Gta-ban se, jó volt akkor és ott, viszont ezerszer jobban élvezem a CP-ot mint a WD 2-t, és már több időm van benne, és minden nagyon messze van, szóval...

Új hozzászólás Aktív témák